Niezawodne i praktyczne akcesoria do dezynfekcji | Molarr.pl

Akcesoria do dezynfekcji

Niezbędne akcesoria do dezynfekcji – w trosce o Ciebie i Twoich pacjentów

Jesteś właścicielem gabinetu stomatologicznego? W takim razie na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest przestrzeganie zasad dezynfekcji i...

Niezbędne akcesoria do dezynfekcji – w trosce o Ciebie i Twoich pacjentów

Jesteś właścicielem gabinetu stomatologicznego? W takim razie na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest przestrzeganie zasad dezynfekcji i sterylizacji. W związku z tym warto cały czas sprawdzać swój zapas środków oraz akcesoriów dedykowanych do dezynfekcji. Musisz wiedzieć, że w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko skuteczne preparaty, ale także różne pomocne akcesoria. Dzięki nim dezynfekcja będzie znacznie łatwiejsza. Co ważne, wszystkie pochodzą od renomowanych producentów. Oprócz tego wyróżniają się dużą wytrzymałością i na pewno posłużą Ci naprawdę długo.

Praktyczna wanna do dezynfekcji narzędzi medycznych

Chcesz wiedzieć, w co warto się zaopatrzyć? W naszym sklepie internetowym dostępna jest m.in. praktyczna wanna służąca do dezynfekcji narzędzi medycznych. Wykonano ją z bezpiecznego polimeru, który nie wchodzi w interakcje ze środkami dezynfekującymi. Dostępne są różne warianty pojemności: 1, 3.5 lub 6 litrów.

Musisz wiedzieć, że każda nasza wanna składa się z kilku elementów. Przede wszystkim jest to główny pojemnik, do którego wlewa się specjalistyczne płyny. Oprócz tego ma ona sito, które pozwala na sprawne wyłowienie narzędzi z substancji dezynfekującej. Na uwagę zasługuje też płyta umożliwiająca wygodne i dokładne odsączanie narzędzi. Dzięki temu nie utracisz dezynfekującego płynu. Zestaw zawiera również zapobiegającą parowaniu pokrywkę.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze akcesoria do dezynfekcji?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasze akcesoria do dezynfekcji? Otóż przede wszystkim wyróżnia je doskonała żywotność i odporność na ewentualne uszkodzenia. Jednocześnie oferujemy przystępne ceny. Poza tym akcesoria są przystosowane do kontaktu z substancjami chemicznymi, zwłaszcza płynami dezynfekującymi. Kluczowe jest również to, że zapewniają bardzo komfortowy i sprawny proces dezynfekcji. Bezpieczeństwo ich użytkowania potwierdzają liczne certyfikaty.

Czytaj więcej

Aktywne filtry