Strefa Pacjenta

Strefa pacjenta

Strefa pacjenta – produkty niezbędne do higieny jamy ustnej

Codzienna higiena jamy ustnej pozwala zachować piękne i zdrowe zęby oraz mocne dziąsła przez długi czas. Nie byłoby to możliwe...

Strefa pacjenta – produkty niezbędne do higieny jamy ustnej

Codzienna higiena jamy ustnej pozwala zachować piękne i zdrowe zęby oraz mocne dziąsła przez długi czas. Nie byłoby to możliwe bez szczoteczek i płynów do płukania. Dlatego też w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór tych artykułów. Regularne ich używanie wzmocni dziąsła, zapobiegnie gromadzeniu się osadów i kamienia na powierzchni szkliwa. Ponadto oferujemy profesjonalne płyny i tabletki do wybarwiania płytki nazębnej oraz żywicę blokującą. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz produkty, dzięki którym zadbasz o jamę ustną.

Wysoka jakość produktów do higieny jamy ustnej

Wybierając produkty do higieny jamy ustnej, powinieneś sięgać po sprawdzone i bezpieczne preparaty. W naszym sklepie postawiliśmy na środki wysokiej jakości i z najlepszym składem. Gwarantują one uczucie świeżości i czystości. Znajdziesz u nas produkty nie tylko dla siebie, ale także dla całej Twojej rodziny. W szczególności polecamy szczoteczki w szerokiej gamie kolorystycznej z motywami dla dziewczynek i chłopców. Posiadają one nasadki ochronne. Miękkie włosie zapobiega podrażnieniom dziąseł, chroni je przed różnego rodzaju skaleczeniami i minimalizuje ryzyko uszkodzenia szkliwa zębów. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kompleksowa ochrona jamy ustnej 

Codzienna higiena jamy ustnej nie może ograniczać się do samego szczotkowania. Niezwykle ważne jest systematyczne stosowanie płynów do płukania ust. Oferowane przez nas preparaty są łagodne i mogą być używane codziennie. Mają działanie antybakteryjne, przeciwpróchnicze i odświeżające. Wzmacniają szkliwo i łagodzą podrażnienia. W trosce o komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wybór płynów. Zadbaj o kompleksową ochronę jamy ustnej i zamów produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej

Aktywne filtry