Materiały Jednorazowe

Materiały Jednorazowe

Materiały jednorazowe

Zabiegi wykonywane w dziedzinie medycyny każdego dnia wymagają na lekarzach używanie jednorazowych materiałów. Noszenie odpowiednich do tego rękawic, czy czepków,...

Materiały jednorazowe

Zabiegi wykonywane w dziedzinie medycyny każdego dnia wymagają na lekarzach używanie jednorazowych materiałów. Noszenie odpowiednich do tego rękawic, czy czepków, to codzienność wielu specjalistów w ich miejscach pracy. W szpitalach, na salach operacyjnych, czy też w gabinetach medycznych materiały jednorazowe są niezbędne. Umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie operacji bądź zabiegu. Chronią zdrowie i pacjenta i lekarza. Dzięki nim możliwe jest zachowanie czystości i sterylności.

Jakie istnieją materiały jednorazowe?

Materiałów jednorazowych jest wiele. Różnią się one w zależności od przeznaczenia, właściwości, kształtu i substancji, z których zostały stworzone. Spora ich ilość przeznaczona jest dla pracowników szpitali i pomocy medycznej. Zróżnicowany wybór rękawic, czepków, fartuchów, a nawet igieł pozwala na swobodny wybór, niezależnie od rodzaju. Wśród nich znajdzie się też wiele materiałów, które można przeznaczyć do użytku dziennego przez zwyczajną osobę. Mogą to być na przykład kubki papierowe lub kuleczki z waty. 

Jakie materiały jednorazowe u nas dostaniesz?

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane materiały do użytku jednorazowego. Są wśród nich rękawice nitrylowe, lateksowe, czy winylowe. Dla lekarzy i pracowników szpitali polecamy ubranie operacyjne, czepki jednorazowe oraz fartuchy chirurgiczne. To jednak nie wszystko. Oferujemy również duży wybór igieł, strzykawek i nici chirurgicznych. Dla poszukujących maseczek jednorazowych bądź kubeczków i ręczników papierowych też coś się znajdzie. Co więcej, w razie potrzeby kupisz tutaj kompresy jałowe i niejałowe. Jeśli potrzebujesz zaś nitki dentystycznej, może skusisz się na tę od Oral B super floss? Prócz wyżej wymienionych materiałów, warto wspomnieć też o foliowych ochraniaczach na obuwie z gumką oraz samoprzylepnych opatrunkach.

Czytaj więcej

Aktywne filtry