Kategorie

Czepki , ochraniacze

Czepki i ochraniacze – gwarancja ochrony personelu i pacjentów

Podczas zabiegów chirurgicznych i innych czynności medycznych podstawą jest bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów. W związku z tym konieczne są różnego rodzaju środki i ubrania ochronne. Bardzo przydatne okazują się m.in. czepki i ochraniacze na obuwie. Zapobiegają one roznoszeniu ...

Czepki i ochraniacze – gwarancja ochrony personelu i pacjentów

Podczas zabiegów chirurgicznych i innych czynności medycznych podstawą jest bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów. W związku z tym konieczne są różnego rodzaju środki i ubrania ochronne. Bardzo przydatne okazują się m.in. czepki i ochraniacze na obuwie. Zapobiegają one roznoszeniu drobnoustrojów, kurzu, brudu oraz włosów, czy też naskórka. Oferujemy produkty wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe i stanowiące skuteczną ochronę. Wykonane zostały zgodnie z obowiązującymi normami i zaleceniami.

Jednorazowe wygodne czepki ochronne

W szpitalach i gabinetach zabiegowych obowiązkowym wyposażeniem są jednorazowe pielęgniarskie czepki ochronne. Oferowane przez nas czepki wykonano z przewiewnej polipropylenowej włókniny. Są one wykończone delikatną gumką, która zapewnia komfort użytkowania i nie powoduje nieprzyjemnych otarć skóry, czy ucisku. Można z nich korzystać nawet w pomieszczeniach z bardzo słabą wentylacją, ponieważ cechuje je wysoka przepuszczalność powietrza. Uniemożliwiają one przedostawanie się włosów i naskórka, a także chronią przed drobnoustrojami i zanieczyszczeniami.

Wytrzymałe foliowe ochraniacze na obuwie

Ochraniacze na obuwie przydają się nie tylko personelowi medycznemu, ale także osobom odwiedzającym chorych. Wykonane są one z antypoślizgowej polietylenowej folii ze specjalną perforacją, co jest bardzo ważne w przypadku osób starszych, śliskich korytarzy, czy też rozlanych płynów. Ochraniacze na buty stanowią skuteczną ochronę przed drobnoustrojami i wilgocią. Uniemożliwiają one przeniknięcie cieczy zarówno do, jak i z obuwia. Ochraniacze zakończone są wygodną gumką, która zapewnia idealne przyleganie do buta i maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto cechuje je antyelektrostatyczność i bardzo duża wytrzymałość. 

Więcej

Czepki , ochraniacze  

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów