Dmuchawki Stomatologiczne

Dmuchawki Stomatologiczne

Dmuchawki stomatologiczne – instrumenty, które musisz mieć

Nieodłącznym elementem każdego profesjonalnego unitu dentystycznego jest dmuchawka powietrzna. Nazywana także strzykawką...

Dmuchawki stomatologiczne – instrumenty, które musisz mieć

Nieodłącznym elementem każdego profesjonalnego unitu dentystycznego jest dmuchawka powietrzna. Nazywana także strzykawką trójfunkcyjną, dostarcza wodę, powietrze i ich mieszaninę do pola Twojego działania w jamie ustnej pacjenta. To niezbędne narzędzie, bez którego nie byłoby możliwe wykonanie żadnego zabiegu czy nawet badania diagnostycznego. W naszej ofercie znajdziesz praktyczne dmuchawki stomatologiczne, które usprawnią Twoje działania przy pracy z pacjentem.

Funkcjonalność zamknięta w niewielkie ramy

Z pewnością wykorzystujesz potencjał dmuchawki stomatologicznej każdego dnia podczas pracy. Nic w tym dziwnego – właściwie dobrana osusza pole zabiegowe, a także powierzchnię zębów i ubytków. Dodatkowo wydmuchuje opiłki tkanek zęba i ewentualnego wypełnienia podczas opracowywania ubytków. Może także służyć do oczyszczania lusterka stomatologicznego, jeśli używasz go podczas danego zabiegu. Warto zadbać zatem o to, by dmuchawka była w dobrej kondycji, gotowa do pracy cały czas. Warianty, które znajdziesz w naszej ofercie, posiadają wymienne dysze, które z łatwością zamocujesz na szybkozłączkę.

Najwyższa jakość materiałów dla Twojego gabinetu

Dmuchawki stomatologiczne, które znajdziesz w tej kategorii naszej oferty, wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Oznacza to, że są niezwykle trwałe i solidne. Każda z nich posiada wymienne końcówki, które z powodzeniem nadają się do sterylizacji w autoklawie – dzięki temu proces sterylizacji przebiegnie szybko i sprawnie, co wiąże się z oszczędnością Twojego czasu. Końcówki te wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest absolutnie bezpieczna dla Twojego pacjenta. Wybierz odpowiednie narzędzia i wyposaż swój gabinet razem z nami.

Czytaj więcej

Aktywne filtry