Palniki

Palniki

Palniki – niewielki sprzęt o szerokim zastosowaniu

W gabinetach stomatologicznych i protetycznych zastosowanie mają metale szlachetne i nieszlachetne. Zazwyczaj wymagają obróbki, a w tym...

Palniki – niewielki sprzęt o szerokim zastosowaniu

W gabinetach stomatologicznych i protetycznych zastosowanie mają metale szlachetne i nieszlachetne. Zazwyczaj wymagają obróbki, a w tym celu zastosowanie znajdują palniki. To niewielki sprzęt, bez którego prace związane z protetyką nie mogłyby się odbyć. W tej kategorii znajdziesz ergonomiczne palniki dopasowane do Twoich oczekiwań i usług, jakie świadczy Twój gabinet. Szeroki zakres funkcji tego niepozornego sprzętu można z powodzeniem wykorzystać w niemal każdym gabinecie. Sprawdź i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Palniki – niezastąpione w codziennej pracy

Funkcjonalne, niewielkie urządzenie, jakim jest palnik, który znajdziesz w tej kategorii naszej oferty, w największym stopniu wykorzystasz w protetyce. Niektóre z palników gazowych poradzą sobie z lutowaniem, topieniem i przypalaniem wszelkiego rodzaju materiałów protetycznych. Z powodzeniem wykorzystasz je także w formowaniu tworzyw sztucznych. Palniki w gabinetach protetycznych, stomatologicznych i laboratoriach przystosowane są do wytwarzania wysokich temperatur. Dzieje się tak ze względu na możliwość spalania różnego rodzaju paliwa.

Bezpieczeństwo dzięki sprawdzonym producentom

W tej kategorii znajdziesz wydajne palniki gazowe, dzięki którym dopasujesz odpowiednią metodę topienia stopów podczas pracy w gabinecie. To niewielki, ergonomiczny sprzęt, który nie zajmie wiele miejsca, a z pewnością pomoże Ci na co dzień. Urządzenia w naszym sklepie pochodzą od zaufanych, sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są niezawodne. Zazwyczaj ten sprzęt połączony jest z instalacją gazową, dlatego musisz bezwzględnie pamiętać o regularnym sprawdzaniu szczelności. Postaw na najwyższą jakość i wybierz do swojego gabinetu odpowiednie palniki z naszej oferty.

Czytaj więcej

Aktywne filtry