Materiały do Wypełnień Tymczasowych

Wypełnienia tymczasowe

Wypełnienia tymczasowe jako podstawowe wyposażenie w Twoim gabinecie

Do gabinetów stomatologicznych trafiają różni pacjenci. Zabiegi, jakie wykonuje się na co dzień, mogą być wymagające...

Wypełnienia tymczasowe jako podstawowe wyposażenie w Twoim gabinecie

Do gabinetów stomatologicznych trafiają różni pacjenci. Zabiegi, jakie wykonuje się na co dzień, mogą być wymagające i niestety, z wielu przyczyn, czasami nie udaje się zakończyć leczenia podczas jednej wizyty. Pojawia się wówczas konieczność zabezpieczenia leczonego u pacjenta zęba i w tej roli świetnie sprawdzają się wypełnienia tymczasowe. Dzięki ich zastosowaniu ubytek zostaje prawidłowo uszczelniony, a lekarz bez trudu może usunąć go na kolejnej wizycie. Z tego właśnie powodu wypełnienia tymczasowe to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym gabinecie.

Szerokie zastosowanie wypełnień tymczasowych

W tej kategorii naszej oferty znajdziesz wysokiej jakości materiały do wypełnień tymczasowych. Okażą się one szczególnie przydatne w przypadku braku możliwości założenia ostatecznego wypełniania lub jeśli leczenie endodontyczne będzie trzeba rozłożyć na kilka wizyt. Stosowanie wypełnień tymczasowych znacznie wpływa na komfort zarówno pacjenta, jak i lekarza dentysty. Materiał jest bezpieczny dla dzieci, dorosłych, a nawet ciężarnych. Co więcej, nie wykazano jego negatywnego wpływu na zdrowie pacjenta i kondycję zęba.

Jakość od renomowanych producentów

Materiał do wypełnień tymczasowych musi charakteryzować się ponadprzeciętną trwałością – pacjent musi z nim funkcjonować, czyli swobodnie jeść i szczotkować zęby. Dodatkowo dobrej jakości wypełnienia tymczasowe charakteryzują się wyjątkową szczelnością i ochroną przeciwbakteryjną, co jest możliwe jedynie dzięki zastosowaniu odpowiedniego tworzywa. W tej kategorii znajdziesz wypełnienia tymczasowe takich producentów, jak VOCO czy DMG, co jest dla Ciebie gwarancją skuteczności. Aplikacja preparatów jest bardzo prosta, a ich usunięcie nie wymaga zastosowania instrumentów obrotowych. Koniecznie uzupełnij swoje wyposażenie o produkty, które znajdziesz w tej kategorii.

Czytaj więcej

Aktywne filtry