Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria stomatologiczne – kompleksowe wyposażenie gabinetu

W każdym gabinecie dentystycznym oprócz specjalistycznych sprzętów powinny znajdować się różne akcesoria stomatologiczne,...

Akcesoria stomatologiczne – kompleksowe wyposażenie gabinetu

W każdym gabinecie dentystycznym oprócz specjalistycznych sprzętów powinny znajdować się różne akcesoria stomatologiczne, które ułatwiają pracę stomatologom i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo pacjentom. Dlatego też w ofercie naszego sklepu znajdziesz materiały i artykuły pomocnicze. Mogą być one stosowane w leczeniu zachowawczym, endodoncji, chirurgii i zabiegach dentystycznych. Są to stożki, gumki, taśmy ścierne, nici retrakcyjne, lusterka, skalpele, okulary, pojemniki na odpady i wiele innych. Stanowią one elementy kompleksowego wyposażenia gabinetu. Sprawdź, co oferuje nasz sklep online!

Szeroki asortyment akcesoriów stomatologicznych

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment artykułów stomatologicznych, bez których nie jest możliwe funkcjonowanie gabinetu i przeprowadzanie leczenia. W wyposażeniu każdego gabinetu powinny znaleźć się kliny drewniane, strzykawki do mas wyciskowych, aplikatory do dozowania past, końcówki do ssaka i piasek do piaskarki. Wszystkie akcesoria wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od renomowanych producentów. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty produktowej, aby zapewnić klientom niezawodne rozwiązania do pracy.

Upominki dla najmłodszych pacjentów 

Wśród naszego asortymentu nie mogło zabraknąć upominków, które przeznaczone są dla najmłodszych pacjentów gabinetów dentystycznych. Ciekawe breloczki, kolorowe naklejki i dyplomy pozostawią miłe wspomnienia po wizycie u stomatologa. Z kolei terminarzyki dla chłopców i dziewczynek to akcesoria, dzięki którym dziecko chętnie będzie kontrolowało terminarz wizyt. Oferujemy także szeroki wybór malowanek, które umilą czas oczekiwania na wizytę. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zaopatrz Twój gabinet w akcesoria stomatologiczne.

Czytaj więcej

Aktywne filtry