Lampy Bakteriobójcze

Lampy Bakteriobójcze

Lampy bakteriobójcze – ochrona przed bakteriami

Lampy bakteriobójcze to urządzenia, które emitują promieniowanie ultrafioletowe typu C. Jest ono niezbędne dla dezaktywowania wirusów,...

Lampy bakteriobójcze – ochrona przed bakteriami

Lampy bakteriobójcze to urządzenia, które emitują promieniowanie ultrafioletowe typu C. Jest ono niezbędne dla dezaktywowania wirusów, grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Sprzęt ten powinien być stosowany, gdy w pomieszczeniu nikt nie przebywa. Wybór odpowiedniego urządzenie musi zależeć od wielkości wnętrza i wilgotności oraz zapylenia powietrza. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości lampy bakteriobójcze przepływowe i bezpośredniego działania. Wykorzystywane są one w gabinetach stomatologicznych, gdzie wymagana jest sterylność, od której zależy bezpieczeństwo personelu i pacjentów. 

Skuteczne lampy bakteriobójcze 

Dostępne w naszym asortymencie lampy bakteriobójcze przepływowe i bezpośredniego działania to urządzenia o różnej mocy. Od niej zależy skuteczność sprzętu. Im jest ona większa, tym większą powierzchnię może ona zdezynfekować. Nasze produkty spełniają najważniejsze wymogi i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dlatego też nie stanowią zagrożenia dla ludzi. Mogą być stosowane nie tylko w gabinetach dentystycznych, ale także w aptekach, laboratoriach, szpitalach, klinikach i przychodniach. Doskonale sprawdzą się także w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

Lampy bakteriobójcze przepływowe i bezpośredniego działania

W ofercie naszego sklepu proponujemy lampy bakteriobójcze przepływowe i bezpośredniego działania. Te pierwsze wyposażone są w specjalne filtry, gdzie powietrze poddawane jest działaniu promieniowania. Z kolei drugi typ produktów emituje światło bezpośrednio na powierzchnię. Montaż urządzeń nie jest skomplikowany. Oferujemy modele, które można mocować do ścian i sufitów, a także lampy mobilne na statywach. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz sprawdzony produkt do Twojego gabinetu stomatologicznego.

Czytaj więcej

Aktywne filtry