Światłowody do diodowych lamp polimeryzacyjnych

Światłowody do diodowych lamp polimeryzacyjnych

Światłowody do diodowych lamp polimeryzacyjnych – obowiązkowe wyposażenie każdego gabinetu

Wizyty pacjentów w Twoim gabinecie stosunkowo często wiążą się z założeniem wypełnienia i...

Światłowody do diodowych lamp polimeryzacyjnych – obowiązkowe wyposażenie każdego gabinetu

Wizyty pacjentów w Twoim gabinecie stosunkowo często wiążą się z założeniem wypełnienia i koniecznością jego utwardzenia. Do prawidłowej implantacji tego typu elementów niezbędne jest zastosowanie lampy polimeryzacyjnej. Nowoczesne lampy pomagają w utwardzeniu komponentów nawet w 7 sekund! Niezwykła oszczędność czasu skłania do wyposażenia swoich gabinetów w profesjonalny sprzęt. Jednak do jego prawidłowego działania potrzebne są akcesoria, takie jak światłowody, które znajdziesz w tej kategorii naszej oferty.

Akcesoria, które musisz mieć

Światłowody do diodowych lamp polimeryzacyjnych, które znajdziesz w tej kategorii, są niezwykle przydatne. Pomogą Ci wykorzystać cały potencjał urządzeń, zapewniając równomierną polimeryzację światłoutwardzalnych materiałów stomatologicznych. Niezbędne w prawidłowym użytkowaniu lamp polimeryzacyjnych będą także nakładki i osłony. Tego rodzaju elementy również znajdziesz w naszej ofercie! Zwróć uwagę na łatwość, z jaką zamontujesz je na lampie. Z całą pewnością to oszczędność Twojego czasu.

Najwyższej jakości części zamienne

Sprzęt z czasem niszczy się i wymaga wymiany. Podobnie dzieje się w przypadku zagubienia poszczególnych elementów. Warto mieć wtedy pod ręką odpowiednie akcesoria, które szybko i sprawnie zaimplementujesz w lampie. Może się zdarzyć, że w wyniku awarii światłowód się uszkodzi – by zapewnić sobie komfort pracy, wyposaż się w odpowiednią część, którą wymienisz od razu, nie narażając pacjenta na przekładanie wizyty lub zastosowanie innych metod utwardzenia wypełnienia. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i rozsądną ceną, co umożliwia Ci zakup na zapas. Sprawdź sam!


Czytaj więcej

Aktywne filtry