Mikrosilniki Protetyczne

Mikrosilniki Protetyczne

Wygodne i wydajne mikrosilniki protetyczne

Mikrosilniki protetyczne to podstawowe narzędzie pracy technika dentystycznego. Pozwalają one precyzyjną i wygodną obróbkę modeli, w tym...

Wygodne i wydajne mikrosilniki protetyczne

Mikrosilniki protetyczne to podstawowe narzędzie pracy technika dentystycznego. Pozwalają one precyzyjną i wygodną obróbkę modeli, w tym protez. W naszym sklepie znajdziesz wygodne i wydajne przyrządy, które doskonale radzą sobie z intensywnym użytkowaniem. To urządzenia, którymi możesz sterować ręcznie. Dzięki temu możesz obserwować, jak zmienia się proteza i korygować ewentualne niedociągnięcia. W tej kategorii dostępny jest także adaptor umożliwiający podłączenia zestawu Presto Aqua i Presto od firmy NSK. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz mikrosilnik dopasowany do Twoich potrzeb.

Mikrosilniki protetyczne szczotkowe i bezszczotkowe

Dobrej jakości sprzęt protetyczny wpływa na komfort Twojej pracy. Dlatego też wśród naszego asortymentu dostępne są dwa rodzaje mikrosilników – szczotkowe i bezszczotkowe. Te pierwsze umożliwiają zwiększenie częstotliwości i momentu obrotu oraz mocy przy jednocześnie bardzo małym zużyciu energii. To narzędzia, które zapewniają niski poziom hałasu. Z kolei te drugie pozwalają na osiągnięcie większej prędkości obrotu. Oferujemy szeroki wybór przyrządów protetycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Mikrosilniki protetyczne do renomowanych producentów

Mikrosilniki protetyczne, które dostępne są w naszym sklepie, to urządzenia od renomowanych producentów takich jak NSK, Micronx, Saeyang i Saeshin. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania, dokładnością i zabezpieczeniami przed przedostawaniem się pyłu do środka narzędzia. Umożliwiają one mocowanie do różnych rodzajów końcówek, co rozszerza możliwości stomatologa. To narzędzia, które wyróżniają się dużą wytrzymałością. Dzięki temu będą Ci służyć przez długi czas. Ciesz się najwyższą jakością mikrosilników protetycznych i wybierz nasz sklep.

Czytaj więcej

Aktywne filtry