Środki do dezynfekcji oraz sterylizacji

Dezynfekcja

Środki do dezynfekcji i sterylizacji

Odpowiednia dezynfekcja i sterylizacja są w dzisiejszych czasach ważną częścią życia. Szczególnie w ostatnich latach wielu ludzi zaczęło zwracać na...

Środki do dezynfekcji i sterylizacji

Odpowiednia dezynfekcja i sterylizacja są w dzisiejszych czasach ważną częścią życia. Szczególnie w ostatnich latach wielu ludzi zaczęło zwracać na to uwagę. Jak wiadomo, środków stworzonych w celach dezynfekowania powstało naprawdę wiele. Można je kupić tak naprawdę wszędzie. Są tanie i ogólnodostępne, a obecna sytuacja na świecie jedynie zwiększa ich popularność i popyt na nie.

Do czego środki dezynfekujące i sterylizujące? 

Sterylizowanie narzędzi to coś, o czym słyszy się często w działach medycyny. To głównie tam używa się specjalistycznych urządzeń i preparatów do odpowiedniego oczyszczenia potrzebnych narzędzi. O dezynfekcji zaś najczęściej wspomina się nie tylko w przypadku przedmiotów, ale również skóry. Preparaty można z łatwością podzielić na te do narzędzi oraz te, które przeznaczone są do styczności z ciałem człowieka. Istnieją osobne środki do rąk, a inne do powierzchni czy urządzeń. 

Środki do dezynfekcji i sterylizacji w naszym sklepie

W naszym sklepie trafisz na szeroki wybór wszelkich preparatów do oczyszczania. Wśród wielu kategorii na stronie z łatwością znajdziesz interesujący Cię produkt. Posiadamy sporej wielkości produkty do sterylizacjinarzędzi od Viruton, Sekusept, Rotasept czy Sekudrill. Do dezynfekowania powierzchni natomiast doskonale sprawdzi się Velox Spray lub Aniospray Quick. Za to jeśli potrzebujesz produktów do dłoni, w naszej ofercie znajdziesz produkty takie jak płyn do dezynfekcji rąk Desderman Care bądź balsam Balmea Skin Care. Velodes Gel i Skinman Soft Protect to kolejny produkty, które mogą Cię zainteresować. A co ze środkami sterlizującymi? Oferujemy specjalne papiery, testy oraz torebki i rękawy przeznaczone do sterylizacji. Ponadto większa część naszych produktów dostępna jest w wielu różnorodnych rozmiarach. Wybór jest więc ogromny i dopasowany do indywidualnych potrzeb nawet wymagających klientów.

Czytaj więcej

Aktywne filtry