Kosmetyka

Kosmetyka

Niezbędne urządzenia w kosmetyce

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług kosmetycznych. W związku z tym właściciele gabinetów starają się jak najbardziej...

Niezbędne urządzenia w kosmetyce

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług kosmetycznych. W związku z tym właściciele gabinetów starają się jak najbardziej zachęcić potencjalnych klientów i oferują wiele nowoczesnych zabiegów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości urządzenia, które sprostają oczekiwaniom Twoich pacjentów. Dostępne są m.in. wielofunkcyjne podgrzewacze do wosku, zapewniające bezpieczeństwo i pozwalające oszczędzić dużo czasu. Warto także zaopatrzyć się w nowoczesne peelingi wodorowe oraz urządzenia do wodorowego oczyszczania. Przydać mogą się także analizatory skóry, umożliwiające dobranie zabiegów do potrzeb pacjentów. Niezbędne są także urządzenia do peelingu kawitacyjnego, czy też mikrodermabrazji. Istotne jest to, iż sprzęt posiada atesty medyczne, świadczące o jego bezpieczeństwie i jakości.

Nowoczesne frezarki

Dużą popularnością w gabinetach kosmetycznych cieszą się frezarki. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości frezarki, które wyróżniają się szczególną trwałością i wydajnością. Służą one nie tylko do wykonywania profesjonalnego manicure i pedicure, ale również do leczenia różnych dolegliwości dotykających np. stopy. Nowoczesne frezarki posiadają pochłaniacz, który ogranicza ilość pyłu w powietrzu. Warto wiedzieć, że są one niezwykle precyzyjne i intuicyjne w obsłudze.

Multifunkcyjne kombajny kosmetyczne

Doskonałym rozwiązaniem jest również zakup multifunkcyjnych kombajnów kosmetycznych. Są one w stanie wykonać wiele zabiegów, np. sonoforezę, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję, ozonoterapię, zabiegi wykorzystujące ultradźwięki itp. Co ciekawe, jeśli zdemontujesz poszczególne urządzenia, mogą one pracować całkowicie samodzielnie i obsłużyć wiele stanowisk. Zakup tego typu produktu pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Czytaj więcej

Aktywne filtry