Aktywatory

Aktywatory

Aktywatory do irygacji kanałowej 

Podczas leczenia kanałowego w kanale zęba znajduje się wiele zanieczyszczeń, które często trudno jest całkowicie i skutecznie usunąć. Dlatego też w...

Aktywatory do irygacji kanałowej 

Podczas leczenia kanałowego w kanale zęba znajduje się wiele zanieczyszczeń, które często trudno jest całkowicie i skutecznie usunąć. Dlatego też w Twoim gabinecie stomatologicznym nie może zabraknąć aktywatorów do irygacji. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór urządzeń, które pochodzą od renomowanych i cenionych producentów w branży. Oferowane przez nas narzędzia skutecznie czyszczą i skracają czas leczenia pacjenta. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz aktywator do Twojej pracowni dentystycznej.

Przenośne aktywatory do irygacji kanałowej

W ofercie naszego sklepu dostępne są rewolucyjne przenośne aktywatory do irygacji kanałowej, w tym te, które wykorzystują moc ultradźwięków. Doskonale więc sprawdzają się w pracy każdego endodonty. Przydadzą się one nie tylko o płukania, ale również do usuwania złamanych narzędzi w kanale. To urządzenia wyposażone w końcówki o różnych rozmiarach i rozszerzalności. Wykonane są one ze stopów najwyższej jakości i mają gładkie wykończenie. Na szczególną uwagę zasługuje  bezprzewodowy aktywator do płukania kanałów korzeniowych EQ-S. Zaliczany jest on do najbardziej wydajnych rozwiązań w zakresie nawadniania 3D. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Aktywatory - bezpieczna i skuteczna dezynfekcja kanału

Usunięcie miazgi, pozostałości tkanek, warstwy mazistej i bakterii z kanału korzeniowego to podstawowy element procesu leczenia endodontycznego. To właśnie aktywatory do irygacji kanałowej pozwalają na bezpieczną i skuteczną jego dezynfekcję. W naszym sklepie online dostępne są urządzenia, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe, wydajne i efektywne. Wszystkie produkty znajdziesz w przystępnych cenach. Postaw na niezawodne narzędzia, które zapewnią Ci komfort pracy podczas leczenia kanałowego.


Czytaj więcej

Aktywne filtry