Oryginalne Autoklawy - Molarr Łódź

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów

Nowoczesne autoklawy stomatologiczne do gabinetu

Autoklawy stomatologiczne to urządzenia, które służą do sterylizacji wierteł, pincet, kleszczy i innych narzędzi dentystycznych. Przyrządy te wykonane są z metali i wymagają specjalistycznego i regularnego oczyszczania. Dlatego też sterylizatory stanowią niezbędne wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór autoklawów. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych i renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że są to urządzenia nowoczesne i wytrzymałe. Wśród asortymentu dostępne są także drukarki, adaptery i karty pamięci.

Autoklawy stomatologiczne – skuteczna metoda sterylizacji

Stosowanie autoklawu stomatologicznego należy do jednej z najskuteczniejszych metod sterylizacji. Pozwalają one na całkowite usunięcie bakterii, wirusów i drobnoustrojów z narzędzi dentystycznych. Modele, które dostępne są w naszym sklepie, to wysokiej jakości produkty o różnych rozmiarach, dzięki czemu zmieszczą się do każdego gabinetu dentystycznego. Odznaczają się łatwością i intuicyjnością obsługi. Posiadają certyfikaty zgodności z normami i wymaganiami Unii Europejskiej. Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania!

Autoklawy stomatologiczne klasy B z drukarką lub bez

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór autoklawów stomatologicznych klasy B z drukarką lub bez. To małe i kompaktowe sterylizatory odznaczające się dużą wydajnością i zgodnością z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Stanowią one praktyczne i wygodne rozwiązanie dla gabinetów dentystycznych. Mają ergonomiczną budowę i wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Dzięki nim w krótkim czasie i w łatwy sposób przygotujesz narzędzia do kolejnego zabiegu. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz autoklaw, który zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom.