Kompozyty Stomatologiczne Płynne i Półpłynne

Kompozyty płynne i półpłynne

Kompozyty płynne i półpłynne – duże możliwości materiałów do wypełnień

Materiały wypełnieniowe mają szerokie zastosowanie we współczesnej stomatologii. Zazwyczaj wykorzystuje się wiele...

Kompozyty płynne i półpłynne – duże możliwości materiałów do wypełnień

Materiały wypełnieniowe mają szerokie zastosowanie we współczesnej stomatologii. Zazwyczaj wykorzystuje się wiele rodzajów kompozytów, a konkretny ich typ należy dopasować do potrzeb pacjenta i ubytku, z jakim przyszedł na wizytę. Grupą materiałów do wypełnień, która jest warta uwagi, są kompozyty płynne i półpłynne. Dopasowanie do oczekiwań pacjenta jest kluczowe w każdym gabinecie dentystycznym, dlatego, jeśli szukasz odpowiednich materiałów, sprawdź, co przygotowaliśmy w tym dziale naszej oferty.

Produkty wielozadaniowe

Nie bez powodu wybiera się sprawdzone i popularne rozwiązania. Zdecydowanie należą do nich kompozyty płynne i półpłynne. Istnieją jednak konkretne wskazania do ich stosowania. Z kompozytów płynnych skorzystasz podczas wypełnienia ubytków klas I - V wg Blacka, naprawy prac protetycznych, klejenia zamków ortodontycznych oraz podczas wielu innych prac. Kompozyty półpłynne natomiast przydadzą się do wypełniania bruzd i szczelin, zabezpieczając ząb, by nie postępował proces jego degeneracji. Dlatego też najlepiej mieć stosowny zapas tych materiałów w swoim gabinecie – dzięki temu będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

Kompozyty płynne i półpłynne – postaw na jakość

Pacjenci, którzy zostali potraktowani profesjonalnie, chętnie wracają. Twoje umiejętności i nowoczesne wyposażenie gabinetu to czynniki, które mają wielkie znaczenie, jednak jakość materiału i jego trwałość – mają znaczenie niemal kluczowe. Dlatego też postaw na kompozyty od najlepszych producentów, którzy komfort pacjenta i walory wizualne wypełnienia stawiają na pierwszym miejscu. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz najlepsze materiały, które znacząco wpłyną na powodzenie leczenia, zapewniając przy tym pacjentowi udany efekt, a przede wszystkim – estetyczne wykończenie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry