Leki oraz Preparaty Stomatologiczne - Molarr Łódź

Kategorie

Leki i preparaty stomatologiczne, które musisz mieć w swoim gabinecie

Każdy zabieg stomatologiczny wiąże się z zastosowaniem określonych leków i preparatów. Nie może ich zabraknąć w Twoim gabinecie, ponieważ nigdy nie wiesz, z jakim problemem odwiedzi Cię pacjent. W tej kategorii znajdziesz preparaty i leki, które możesz zastosować w przypadku leczenia endodontycznego lub chirurgicznego – bez nich wykonywanie zabiegów nie byłoby możliwe. Bezpieczny, dobry skład naszych produktów doceniany jest przez specjalistów z niemal każdej dziedziny stomatologii.

Niezbędne i łatwe do aplikacji

W tej kategorii znajdziesz leki i preparaty stomatologiczne, które docenisz za prosty sposób aplikowania ich na leczonym obszarze w jamie ustnej pacjenta. Występują w różnych formach – wszystko po to, byś nie miał trudności w codziennej pracy. Różne pojemności pozwolą na dopasowanie ich do potrzeb Twojego gabinetu. W naszej ofercie znajdziesz produkty jedynie renomowanych producentów, cieszących się zaufaniem wśród specjalistów. Najwyższą jakość preparatów i leków gwarantują kontrolowane procesy produkcyjne.

Szerokie zastosowanie leków i preparatów stomatologicznych

Leki i preparaty, które znajdziesz w naszej ofercie, będą Ci szczególnie potrzebne podczas zabiegów związanych z leczeniem kanałowym. Ceniony preparat Canal Dry – służący do odtłuszczania kanałów – lub Tubulicid Plus – do dokładnego ich oczyszczania – to absolutnie niezbędne produkty, które powinny znaleźć się w Twoim gabinecie. Mamy także skuteczne środki do czasowego wypełniania kanału – zwróć uwagę na Calasept Plus. Z pewnością wykorzystasz też preparaty konieczne do zastosowania po ekstrakcji zębów, choćby Alveogyl – opatrunek odkażający i przeciwbólowy. Nie masz pewności, których leków i preparatów potrzebujesz do codziennej pracy? Chętnie pomożemy!

Leki i preparaty stomatologiczne 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 64 elementów