Frezy z węglika Shark Burs

Frezy z węglika Shark Burs

Wytrzymałe frezy z węglika Shark Burs

W stomatologii jednymi z niezwykle potrzebnych narzędzi są frezy. Za pomocą frezów dentystycznych można m.in. skutecznie wycinać korony, mosty,...

Wytrzymałe frezy z węglika Shark Burs

W stomatologii jednymi z niezwykle potrzebnych narzędzi są frezy. Za pomocą frezów dentystycznych można m.in. skutecznie wycinać korony, mosty, łączniki implantów itp. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości nowoczesne frezy Shark Burs. Umożliwiają one obróbkę różnych materiałów, m.in. stopów metalu, gipsu, akrylu. Frezy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Możliwe jest także dopasowanie odpowiedniego rodzaju nacięć krzyżowych. W związku z tym, w zależności od potrzeb można wybrać drobne, standardowe lub grube nacięcia.

Dlaczego warto wybrać frezy z węglika?

Frezy Shark Burs wykonane z węglika charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Są one odporne na różne uszkodzenia mechaniczne i doskonale radzą sobie z pracą przez naprawdę długi czas. Wyróżnia je możliwość obrabiania wielu rodzajów materiałów. Warto wiedzieć, że frezy spiekane węglikiem nadają się również do pracy w wysokich temperaturach. Oferowane przez nas produkty wyprodukowane zostały w oparciu o aktualne wytyczne zarówno medyczne, jak i techniczne. Ich wysoką jakość potwierdzają różne certyfikaty i atesty. Warto wiedzieć, że mają one taki system nacięć, który minimalizuje nagrzewanie się obszaru roboczego podczas pracy. Co więcej, nacięcia krzyżowe stwarzają możliwość pracy w obie strony, dzięki czemu frezy te są bardzo praktyczne. Ponadto zapewniają one wysoką precyzję, więc nadają się nawet do prac wymagających szczególnej dokładności. Istotne jest również to, iż bez problemu można poddawać je dezynfekcji oraz sterylizować np. w autoklawie. Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas frezy są kompatybilne z różnymi urządzeniami, a ich montaż nie sprawia większych problemów. Ponadto posługiwanie się nimi jest bardzo wygodne i intuicyjne.

Czytaj więcej

Aktywne filtry