Frezy

Precyzyjne i skuteczne frezy stomatologiczne

W gabinecie dentystycznym bardzo ważnymi narzędziami są frezy dentystyczne. Z ich pomocą można wycinać m.in. mosty, korony, czy też łączniki...

Precyzyjne i skuteczne frezy stomatologiczne

W gabinecie dentystycznym bardzo ważnymi narzędziami są frezy dentystyczne. Z ich pomocą można wycinać m.in. mosty, korony, czy też łączniki implantów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wytrzymałe frezy o różnej wielkości i kształcie końcówek, w zależności od Twoich potrzeb. Są one bardzo komfortowe w użytkowaniu i doskonale radzą sobie z wysoką temperaturą pracy. Z pewnością posłużą Ci naprawdę długo. Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. Co więcej, można sterylizować je np. w autoklawie, dzięki czemu nie trzeba wymieniać ich na nowe po każdym zabiegu.

Różne rodzaje frezów dentystycznych

Oferujemy wysokiej jakości frezy produkowane wyłącznie przez renomowane marki. Wykonane zostały z różnych materiałów, w zależności od ich przeznaczenia. Dostępne są m.in. bardzo trwałe frezy ceramiczne, które wyróżniają się ekstremalną twardością i odpornością na zarysowania oraz złamania. Świetnie sprawdzają się do opracowywania protez akrylowych, cyrkonu, akryli dentystycznych, a także szyn zgryzowych. Warto wiedzieć, że wyróżnia je także bardzo mała waga, co sprawia, że posługiwanie się nimi jest szczególnie wygodne i mało obciążające. Oprócz tego prezentują się one bardzo elegancko i profesjonalnie.

Jeśli posiadasz własny gabinet, dobrze jest także zaopatrzyć się w nowoczesne frezy pokryte azotkiem tytanu, które również są bardzo odporne i świetnie sprawdzają się nawet do obróbki metalu. Dużą popularnością cieszą się ponadto frezy spiekane węglikiem, które mają naprawdę szerokie zastosowanie i występują w różnych wariantach kolorystycznych. Warto wiedzieć, że posiadają one nacięcia krzyżowe, znacznie ułatwiające pracę w obu kierunkach.

Czytaj więcej

Aktywne filtry