Frezy z nasypem diamentowym

Frezy z nasypem diamentowym

Wytrzymałe frezy z nasypem diamentowym

W stomatologii i protetyce wyróżniamy wiele rodzajów frezów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz niezwykle wytrzymałe frezy z nasypem...

Wytrzymałe frezy z nasypem diamentowym

W stomatologii i protetyce wyróżniamy wiele rodzajów frezów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz niezwykle wytrzymałe frezy z nasypem diamentowym. Są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i poddane zgrubnej obróbce galwanicznej. Warto wiedzieć, że mają one bardzo szerokie zastosowanie i nadają się do frezarek pracujących zarówno na mokro, jak i sucho. Bez problemu radzą sobie nawet z naprawdę twardymi materiałami. Polecane są również w przypadku alergii i nadwrażliwości na niektóre materiały, np. metale.

Frezy z nasypem diamentowym – poznaj ich zalety

Warto zaopatrzyć się we frezy z nasypem diamentowym, ponieważ są one bardzo łatwe w dezynfekcji i sterylizacji. Na uwagę zasługuje także ich wszechstronność oraz możliwość wykorzystania w różnych metodach frezowania. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych firm i posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty. Na uwagę zasługuje również fakt, iż są objęte długą gwarancją. Warto wiedzieć, że zapewniają one wysoką precyzję i komfort pracy. Co więcej, cechuje je bardzo duża żywotność i możliwość wielogodzinnej pracy. Są one odporne m.in. na wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne, a także chemiczne, np. spowodowane środkami używanymi do dezynfekcji. Z pewnością posłużą Ci naprawdę długo, więc to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne.

Nasze frezy są pokryte aż kilkoma warstwami wysokiej jakości diamentowego pyłu, dzięki czemu są szczególnie wytrzymałe. Warto również mieć świadomość tego, że ich oś jest umiejscowiona w ten sposób, aby wyeliminowane zostały nieprzyjemne drgania podczas pracy. Dzięki temu prowadzenie narzędzia jest dla użytkownika niezwykle komfortowe i niemęczące. Oprócz tego frezy z nasypem diamentowym prezentują się bardzo estetycznie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry