Strzykawki Do Znieczulenia

Strzykawki do znieczulenia

Znieczulenie to kluczowy element każdego zabiegu chirurgicznego. Zapewnia ono komfort zarówno pacjentowi, jak i lekarzom wykonującym operację. Szczególnie...

Strzykawki do znieczulenia

Znieczulenie to kluczowy element każdego zabiegu chirurgicznego. Zapewnia ono komfort zarówno pacjentowi, jak i lekarzom wykonującym operację. Szczególnie silne emocje wzbudza kwestia znieczulenia w przypadku zabiegów stomatologicznych. Wielu pacjentów panicznie boi się nakłucia dziąseł, a lekarz często ma problem podać znieczulenie przestraszonemu, często wręcz „wierzgającemu się” pacjentowi. Ogromne znaczenie ma wówczas dobór odpowiedniej strzykawki.

Strzykawki OriJect do znieczulenia śródwięzadłowego

Doskonałym wyborem są strzykawki OriJect marki ORIMED, wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Wszystkie objęte są 2-letnią gwarancją i rocznym ubezpieczeniem, a także mają certyfikaty CE i ISO. Służą one do wykonywania znieczuleń śródwięzadłowych, chętnie wybieranych przez stomatologów. Znieczulenie śródwięzadłowe polega na wstrzyknięciu środka znieczulającego do szpary ozębnej. Znieczulenie przenika wówczas do otaczających włókien nerwowych, a następnie do kości, która tworzy przegrodę zębodołu. Zaletą tej metody jest bardzo mały zakres znieczulenia miękkich tkanek, a także duża szybkość działania. Już pół minuty po iniekcji pacjent nie będzie czuł bólu. Metoda śródwięzadłowa umożliwia zastosowanie niewielkich dawek anestetyków, toteż często jest używana w stomatologii dziecięcej.

Oferowane przez nas strzykawki są bardzo wygodne w obsłudze. Posiadają automatyczny zwalniacz tłoczka, który zapewnia szybkie i łatwe podanie znieczulenia pacjentowi. Wykonane zostały z dbałością o możliwie jak najwyższą eliminację nieprzyjemnych doznań podczas podawania znieczuleń. Strzykawki mają gwint kątowy albo prosty i mogą mieć różną pojemność dla jednorazowych iniekcji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz strzykawki OriJect o pojemności 0,05 ml oraz 0,06 ml.

Czytaj więcej

Aktywne filtry