Kategorie

Osteotomy

Osteotomy – instrumenty przydatne w chirurgii i implantologii

Niektóre zabiegi związane z chirurgią stomatologiczną lub implantologią są w znacznym stopniu wymagające zarówno dla pacjenta, jak i dla specjalisty. To dziedziny, które dają więcej możliwości leczenia w przypadkach, w których nie pomogły inne metody, związane ze stomatologią zachowaw...

Osteotomy – instrumenty przydatne w chirurgii i implantologii

Niektóre zabiegi związane z chirurgią stomatologiczną lub implantologią są w znacznym stopniu wymagające zarówno dla pacjenta, jak i dla specjalisty. To dziedziny, które dają więcej możliwości leczenia w przypadkach, w których nie pomogły inne metody, związane ze stomatologią zachowawczą i endodoncją. Podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych i implantologicznych stomatolog musi wykazać się dużą precyzją i szeroką wiedzą. Powodzenie tych działań w dużej mierze warunkuje także profesjonalny sprzęt. Dlatego też musisz wyposażyć się między innymi w osteotomy, które znajdziesz w tej kategorii.

Osteotomy – niezbędne w skomplikowanych przypadkach

W tej kategorii znajdziesz osteotomy służące do przygotowania struktur kości do przeprowadzenia zabiegu implantologicznego. To proste, niewielkie narzędzia, które mogą służyć jako dłuta, czyli rozdzielacze kości lub kondensatory. Przydadzą się w trudnych przypadkach utrzymania stabilności implantacji. Dzięki ich zastosowaniu gąbkowa struktura kości przekształca się w zwartą kość, co pomaga w prawidłowym umieszczeniu implantu.

W trosce o jakość i wygodę Twojej pracy

Osteotomy powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego gabinetu specjalizującego się w zabiegach implantologicznych i chirurgicznych. Szeroki zakres grubości i różne końcówki instrumentów dobiera się do zęba pacjenta, dlatego warto mieć możliwie jak najwięcej typów tych narzędzi. Wykonane ze stali chirurgicznej, są całkowicie bezpieczne zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Ergonomiczny kształt pozwala na swobodne operowanie instrumentem, co zapewnia wygodę pracy. Produkty w naszej ofercie posiadają stosowne certyfikaty, co jest dla Ciebie gwarancją jakości. Osteotomy nadają się do wielokrotnego użytku i mogą być poddawane sterylizacji.


Więcej

Osteotomy 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów