Końcówki - Molarr Łódź

Kategorie

Końcówki stomatologiczne

Narzędziem często wykorzystywanym podczas operacji np. zatok szczękowych są specjalne końcówki, służące do podniesienia zatoki. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości zestawy takich końcówek, nadających się do operowania różnymi metodami.

Końcówki Sinus Lift II

Zestaw końcówek Sinus Lift II służy do podniesienia zatoki metodą otwartą. Końcówki są diamentowe, co gwarantuje dużą wytrzymałość narzędzia. Posługiwanie się nimi jest bardzo wygodne i bezpieczne. Sprawnie i dokładnie można wyciąć nimi okna, a specjalnymi szpachelkami odczepić membranę. Należy je schładzać irygatorem, co pozwala uniknąć uszkodzeń tkanek związanych z wysoką temperaturą. Warto także wiedzieć, że końcówki Sinus Lift II zapewniają bardzo dobrą widoczność operowanego miejsca. W zestawie znajdziesz 5 sztuk końcówek: SL1, SL2, SL3, SL4, SL5.

Końcówki Intralift II

Zestaw diamentowych końcówek Intralift II doskonale sprawdzi się do zamkniętego podniesienia zatoki. Mają one zwiększone średnice (1.35-2.80 mm) i przeznaczone są do nawiercania oraz stopniowego poszerzania kanału dostępu do błony Schneidera. Zapewniają one niską inwazyjność zabiegu, posługiwanie się nimi jest bezpieczne i sprawne. Końcówki Intralift gwarantują wysoką skuteczność, a co ważne, rany po operacji goją się bardzo szybko, m.in. za sprawą efektu hemostatycznego. Zestaw nadaje się do selektywnego, bardzo precyzyjnego cięcia. W opakowaniu znajduje się 5 końcówek: TKW1, TKW2, TKW3, TKW4, TKW5.

Końcówki do rozdzielania kości

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także końcówki do rozdzielania kości Crest Splitting II. Umożliwiają one bardzo dokładną osteotomię z niewielką utratą tkanki kostnej. Co więcej, za jej pomocą możliwe jest selektywne cięcie, ograniczające ryzyko uszkodzeń tkanki miękkiej. Końcówki te delikatnie poszerzają grzbiet i minimalizują możliwość pęknięcia kości podczas zabiegu. Operowanie nimi jest wygodne, szybkie i niekłopotliwe. Zapewniają one duży komfort nie tylko lekarzowi, ale i pacjentowi. W zestawie znajduje się 6 końcówek: CS1, CS2, CS3, CS4, CS5, CS6.

Końcówki  

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów