Instrumenty implantologiczne - Mikroraspator

Instrumenty implantologiczne - Mikroraspator

Instrumenty implantologiczne – mikroraspator

Zabiegi mikrochirurgiczne, zwłaszcza stomatologiczne nie mogłyby odbyć się bez pomocy mikroraspatorów oddzielających okostną od kości. Bardzo...

Instrumenty implantologiczne – mikroraspator

Zabiegi mikrochirurgiczne, zwłaszcza stomatologiczne nie mogłyby odbyć się bez pomocy mikroraspatorów oddzielających okostną od kości. Bardzo często wykorzystuje się je w chirurgii periodontologicznej, czyli operacyjnym leczeniu chorób przyzębia. Raspatory implantologiczne służą między innymi do precyzyjnego rozwarstwienia błony śluzowej w trakcie zabiegów podnoszenia dna zatok szczękowych. Składają się one z dwóch końcówek, jednej bardzo ostrej, drugiej nieco spłaszczonej. Krawędzie mikroraspatorów są odpowiednio wyprofilowane, tak aby można było z łatwością przyciskać je do kości podczas zabiegu implantologicznego.

Mikroraspatory marki Polydent

Na stronie internetowej naszego sklepu dostępnych jest wiele mikroraspatorów marki Polydent. Wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości stali chirurgicznej, odpornej na korozję i uszkodzenia. Są to narzędzia wielokrotnego użytku, bardzo trwałe i wytrzymałe, które można czyścić przy pomocy silnych środków chemicznych, dezynfekować, a także sterylizować, np. w autoklawie. Mikroraspatory wyposażone są w ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, gwarantujące bezpieczeństwo i precyzję w trakcie zabiegów chirurgicznych. Są one bardzo lekkie, dzięki czemu nie męczą dłoni, a posługiwanie się nimi jest bardzo wygodne.

W naszej ofercie znajdziesz mikroraspatory o różnej wielkości i szerokości końcówek. Wybór zależy od rodzaju przeprowadzanego zabiegu i oddzielanego materiału. Oferujemy takie modele, jak:

- M-20 – szerokość 2.8 mm;

- M-23 – szerokość 3.5 mm;

- M-24 – szerokość 2.5 mm;

- M-25 – szerokość 3 mm;

- M-26 – szerokość 5 mm.

Wszystkie narzędzia objęte są gwarancją i ubezpieczeniem, co zapewnia klientowi bezpieczeństwo zakupu. Poza tym posiadają one certyfikaty CE i ISO, potwierdzające ich wysoką jakość.

Czytaj więcej

Aktywne filtry