Przenośniki i Upychadła

Przenośniki i upychadła

Wiele zabiegów mikrochirurgicznych, zwłaszcza implantologicznych wymaga pobierania, przenoszenia, czy też modelowania materiału kostnego. Bardzo przydatnymi...

Przenośniki i upychadła

Wiele zabiegów mikrochirurgicznych, zwłaszcza implantologicznych wymaga pobierania, przenoszenia, czy też modelowania materiału kostnego. Bardzo przydatnymi narzędziami okazują się wówczas przenośniki i upychadła implantologiczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne typy narzędzi do biomateriału. Wykonane zostały z nierdzewnej stali chirurgicznej, a niektóre są dodatkowo wzmocnione czarną powłoką ceramiczną lub tytanem. Oferowane przez nas narzędzia są objęte gwarancją i ubezpieczeniem, posiadają także certyfikaty jakości.

Aplikatory implantologiczne

Aplikatory implantologiczne to wyspecjalizowana narzędzia, które służą do nakładania i modelowania materiału kostnego, szczególnie w obrębie jamy ustnej. Aplikator jest pomocny m.in. w formowaniu implantu zęba. Instrumenty te wyposażone są w dwie końcówki robocze. Oferowane przez nas aplikatory posiadają solidną rękojeść, gwarantującą pewny chwyt i dobre panowanie nad narzędziem.

Głębokościomierze implantologiczne

Głębokościomierz implantologiczny jest przeznaczony przede wszystkim do pomiaru głębokości nawiertu pod implanty. Głębokościomierz zbudowany jest z dwóch delikatnie zaokrąglonych końcówek, umożliwiających wykonanie pomiaru biomateriału różnej grubości.

Pęsety implantologiczne

Pęsety implantologiczna są niezbędne do przenoszenia materiału kostnego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste, jak i zagięte pęsety. Niektóre posiadają również zamek, zapewniający lepszą stabilizację ramion. Końcówki pęset implantologicznych są tak zoptymalizowane, aby umożliwiały pewnych chwyt nawet bardzo drobnych elementów. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, niwelujących ryzyko uszkodzenia delikatnych implantów.

Przenośniki, upychadła i łopatki do biomateriału

W ofercie naszego sklepu internetowego nie brakuje także przenośników, upychadeł i łopatek do materiału kostnego. Umożliwiają one zagęszczenie materiału, jego rozmieszczanie, upychanie i przenoszenie. Większość narzędzi ma funkcję 2w1, zarówno przenośnika, jak i upychadła.


Czytaj więcej

Aktywne filtry