SINUS LIFT - Molarr Łódź

Kategorie

Sinus Lift – innowacyjne metody stworzone z myślą o komforcie pacjenta

Rozwój medycyny i stomatologii sprawił, że obecnie nie ma w zasadzie przypadków, w których nie dałoby się pomóc pacjentowi. Jednym z dowodów przemawiających za tą tezą jest zabieg Sinus Lift, który daje możliwość poddania się zabiegowi implantacji nawet osobom, które w teorii nie mogą do niego podejść – choćby ze względu na utratę kości spowodowaną długotrwałym brakiem zębów. Wówczas znacznie obniża się zatoka szczękowa, co powinno dyskwalifikować takiego pacjenta w obszarze implantacji. Na szczęście metoda Sinus Lift rozwiązuje ten problem!

W odpowiedzi na potrzeby pacjentów

Zabieg Sinus Lift polega na podniesieniu dna zatoki szczękowej w taki sposób, by pacjent mógł pozwolić sobie na leczenie implantologiczne. Wykonuje się go zarówno metodą otwartą, jak i zamkniętą. Właściwą technikę dobiera specjalista, który po zbadaniu pacjenta doskonale wie, którą z tych metod może zastosować. W tym celu wykonuje się najczęściej zdjęcie pantomograficzne lub tomografię komputerową. Niezależnie od wybranej metody, cel pozostaje ten sam – umożliwienie pacjentowi poddania się zabiegowi implantologicznemu.

Sinus Lift – niezbędne narzędzia do przeprowadzenia zabiegu

W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia, za pomocą których doskonale poradzisz sobie z przeprowadzeniem zabiegu Sinus Lift w swoim gabinecie. Zostały wykonane ze stali chirurgicznej, a dodatkowo mogą pochwalić się certyfikatami bezpieczeństwa. Oferujemy wiele niezbędnych komponentów, takich jak instrumenty przeznaczone do podnoszenia dna zatoki, do tunelingu, a także ergonomiczne upychadła. Zdecydowanie powinieneś wyposażyć się w cały komplet – wszak nigdy nie wiesz, z jakim problemem odwiedzi Cię pacjent.

SINUS LIFT 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów