Implanty Stomatologiczne

Implanty Immediate

Implanty immediate – w trosce o wygodę Twojej pracy

Implantologia to jedna z ważniejszych dziedzin stomatologii, wymagająca od specjalisty precyzji i odpowiednich instrumentów. Niezwykle...

Implanty immediate – w trosce o wygodę Twojej pracy

Implantologia to jedna z ważniejszych dziedzin stomatologii, wymagająca od specjalisty precyzji i odpowiednich instrumentów. Niezwykle ważne jest także prawidłowe przygotowanie na wielu obszarach. Przede wszystkim jako specjalista musisz przystosować pole zabiegowe i wyposażyć się w wysokiej jakości akcesoria i narzędzia implantologiczne, które warunkują pozytywny rezultat Twoich działań. Istnieje wiele rodzajów sprzętu i technik implantologicznych, jednak cel pozostaje w nich ten sam – zapewnienie komfortu zarówno pacjentowi, jak i specjaliście wykonującemu procedurę.

Akcesoria niezbędne w implantologii

Implanty immediate to technika w implantologii pozwalająca na umieszczenie i odbudowę tego samego dnia, w którym nastąpiła ekstrakcja zęba. Zazwyczaj całość odbywa się tylko na jednej wizycie. By zabieg mógł zostać wykonany z powodzeniem, niezbędne są dedykowane akcesoria i instrumenty, które znajdziesz w tej kategorii naszej oferty. Klucze do implantów i różne typy łączników pozwolą Ci na skompletowanie niezbędnego zbioru narzędzi, bez których wykonanie zabiegu nie byłoby możliwe.

Wysoka jakość i nowoczesna technologia wykonania

W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria niezbędne podczas wykonywania zabiegów implantologicznych. Oferujemy przede wszystkim różne typy kluczy do implantów, by jak najlepiej dopasować się do Twoich oczekiwań i potrzeb pacjentów. Wysoka jakość materiału, z jakiego zostały wykonane, zapewnia trwałość i skuteczność. Nie zapomnij o wyposażeniu się w klucz dynamometryczny, który razem z odpowiednio dobranym adapterem pomoże w ostatecznym wprowadzeniu implantu. Nie wiesz, co może Ci się przydać? Wybierz funkcjonalną kasetę implantologiczną z tej kategorii, dzięki której wszystkie narzędzia będą zawsze pod ręką.


Czytaj więcej

Aktywne filtry