Membrany Nieresorbowalne TXT-200

Membrany Nieresorbowalne TXT-200

Membrany nieresorbowalne – nieodzowne w implantologii

Implantologia jest wymagającą dziedziną stomatologii. Chcąc zapewnić komfort pacjentowi, specjaliści stosują szereg innowacyjnych...

Membrany nieresorbowalne – nieodzowne w implantologii

Implantologia jest wymagającą dziedziną stomatologii. Chcąc zapewnić komfort pacjentowi, specjaliści stosują szereg innowacyjnych rozwiązań, by jak najlepiej dopasować działania do potrzeb pacjenta i możliwie jak najbardziej skrócić czas trwania zabiegu. Procedury implantologiczne wymagają użycia wielu typów instrumentów i preparatów, a także innych, pomocnych akcesoriów. W ich gronie znajdują się membrany nieresorbowalne. Jeśli szukasz ich do swojego gabinetu, sprawdź tę kategorię naszej oferty.

Istotna funkcja membran nieresorbowalnych

W tej kategorii znajdziesz membrany nieresorbowalne cenionej marki Cytoplast. Stanowią doskonałą barierę tymczasową w zabiegach implantacyjnych. Dzięki ich działaniu ubytki kostne w obrębie przyzębia i kości mogą spokojnie zregenerować się, ponieważ leczony obszar ma zdecydowanie bardziej sprzyjające warunki dla tworzenia nowych kości i naczyń w ubytku. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcyjnym. Dlatego też membrany, które znajdziesz w naszym sklepie, cieszą się dużym uznaniem wśród specjalistów.

Zasada działania membran marki Cytoplast

Budowa membran jest banalnie prosta. Warto jednak wspomnieć o ich warstwie, która pokryta jest patentem należącym do grupy biologicznie obojętnych, dzięki czemu materiał staje się absolutnie zgodny z tkankami. Zasada działania tych akcesoriów jest bardzo prosta. Produkt buduje barierę, która zabezpiecza leczony obszar przed niesprzyjającymi warunkami, co ma kluczowe znaczenie dla przeprowadzenia całej procedury, charakteru pracy stomatologa, a tym samym komfortu pacjenta. Membrany mają za zadanie dopasować się do kształtu tkanek i zapobiegać zapadnięciu. Warto wybrać zatem sprytne rozwiązania i postawić na membrany, których efekty są gwarantowane przez markę Cytoplast.

Czytaj więcej

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.