Raspatory - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Raspatory - konieczne w pracy stomatologa

Praca stomatologa jest niemożliwa bez zastosowania specjalistycznych narzędzi do jamy ustnej, m.in. raspatorów dentystycznych. Wszelkie operacje wykonywane w jamie ustnej są bardzo trudne, wymagają dużej wprawy, precyzji, skupienia, a także umiejętności opanowania pacjenta. W związku z tym warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości, odpowiednio dopasowane do rodzaju zabiegu narzędzia. Pozwoli to uniknąć przykrych w skutkach błędów, a także zwiększy komfort zarówno pacjenta, jak i lekarza.

Raspatory stomatologiczne

Raspatory stomatologiczne służą do odseparowania okostnej od kości. To proste w użyciu i funkcjonalne narzędzia. Stosowane są między innymi w zabiegach osteotomii bocznej.

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz wybierać między różnymi rodzajami raspatorów stomatologicznych. Zazwyczaj mają one kilka mm szerokości, a ich długość waha się między 14 a 18 cm. Odpowiednia szerokość i długość narzędzia znacząco wpływa na wygodę jego użytkowania. Warto wiedzieć, że oferowane przez nas raspatory są bardzo dobrze wyprofilowane i mają antypoślizgowe, ergonomiczne rączki, ułatwiające posługiwanie się nimi w trakcie zabiegu. W ofercie są zarówno raspatory ostro-ostre, jak i ostro-tępe. Znajdziesz tu także raspator jednostronny lub też model z łopatką ułatwiającą odchylanie np. płatów śluzówki. Niektóre wyposażone są w czarną ceramiczną powłokę, która eliminuje refleksy świetlne, mogące utrudniać pracę chirurga. Narzędzia te wykonane są z nierdzewnej stali chirurgicznej, która nadaje się do wielokrotnego użytku. Bezpieczeństwo zakupu zapewnia gwarancja oraz ubezpieczenie, którymi objęte są wszystkie raspatory w naszym sklepie. Ponadto dostępny jest zestaw narzędzi mikrochirurgicznych, w którym oprócz raspatorów znajdziesz także kirety kątowe, mikrolokalizatory, itd.