NAKŁADACZE

NAKŁADACZE

Nakładacze – niezastąpione narzędzia w stomatologii weterynaryjnej

Stomatologia weterynaryjna jest wciąż rozwijającą się dziedziną. Nie da się jednak ukryć, że zapotrzebowanie na...

Nakładacze – niezastąpione narzędzia w stomatologii weterynaryjnej

Stomatologia weterynaryjna jest wciąż rozwijającą się dziedziną. Nie da się jednak ukryć, że zapotrzebowanie na specjalistów nieustannie rośnie – wynika to z większej świadomości opiekunów i chęci kompleksowego zadbania o zdrowie swojego pupila. Niezależnie od prowadzonej specjalizacji, w każdej lecznicy powinny znaleźć się podstawowe instrumenty, takie jak m.in. nakładacze – zebraliśmy je w tej kategorii. To najczęściej używane narzędzia w stomatologii zachowawczej.

Nakładacze – instrumenty o szerokim zastosowaniu

Choroby zębów u zwierząt nie należą do rzadkich. Pupile z reguły borykają się z kamieniem nazębnym, który może powodować niemałe spustoszenie nie tylko w jamie ustnej, ale także w całym organizmie. Nawet czworonożni pacjenci mogą mieć problemy z ubytkami zębowymi, które bez wątpienia w razie konieczności należy opracowywać. Do tego niezbędne są nakładacze, które umieściliśmy w tym dziale. Umożliwiają precyzyjne wprowadzenie do ubytku materiału wypełniającego. W tej kategorii proponujemy zarówno elastyczne, jak i sztywne modele.

Doskonała jakość w estetycznym wydaniu

Każdy specjalista ceni sobie w codziennej pracy możliwość operowania ergonomicznymi narzędziami. Prezentowane przez nas nakładacze zapewniają wygodę i precyzję użytkowania, co z pewnością wpłynie na efekty przeprowadzanego wypełnienia. Co więcej, oferowane przez nas instrumenty wyróżnia wysoka jakość wykonania i wykorzystanie do produkcji wysokogatunkowych tworzyw – to gwarancja niezawodności i trwałości. Nakładacze można poddawać sterylizacji, co oznacza, że to narzędzia wielokrotnego użytku. Dostępne w naszej ofercie instrumenty mają różne rozmiary, co pozwala idealnie dopasować odpowiednie do swoich potrzeb i problemu czworonożnego pacjenta.

Czytaj więcej

Aktywne filtry