Kategorie

KLESZCZE EKSTRAKCYJNE

Kleszcze ekstrakcyjne – niezbędne w Twoim gabinecie

Stomatologia weterynaryjna wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia. Pamiętaj, że niezwykle istotne jest korzystanie ze sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi. Bez wątpienia w Twoim gabinecie nie powinno zabraknąć takich instrumentów jak kleszcze ekstrakcyjne. Jest to specjalny rodzaj kleszczy st...

Kleszcze ekstrakcyjne – niezbędne w Twoim gabinecie

Stomatologia weterynaryjna wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia. Pamiętaj, że niezwykle istotne jest korzystanie ze sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi. Bez wątpienia w Twoim gabinecie nie powinno zabraknąć takich instrumentów jak kleszcze ekstrakcyjne. Jest to specjalny rodzaj kleszczy stomatologicznych, który służy do usuwania zarówno korzeni, jak i zębów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości kleszcze renomowanej marki Bertena, które na pewno przydadzą Ci się w pracy.

Szeroki wybór ekstrakcyjnych kleszczy weterynaryjnych

Kleszcze marki Bertena to profesjonalne narzędzia, w które powinien wyposażyć się każdy stomatolog weterynaryjny. Warto wiedzieć, że są one doskonale dopasowane do przekroju szyjki zęba, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie sprawnej, a co najważniejsze, całkowicie bezpiecznej ekstrakcji. W naszej ofercie znajdziesz modele przeznaczone do zębów mlecznych, a także zębów stałych. Dostępne są kleszcze ekstrakcyjne do dolnych siekaczy, górnych siekaczy, dolnych trzonowców, górnych trzonowców, dolnych przedtrzonowców, górnych przedtrzonowców oraz dolnych i górnych siekaczy i kłów. Nie brakuje u nas również kleszczy przeznaczonych typowo do usuwania dolnych lub górnych korzeni. Z kolei niektóre narzędzia służą konkretnie do zębów po lewej albo prawej stronie.

Istotne jest to, iż nasze narzędzia charakteryzują się odpowiednio wydłużonymi i ukształtowanymi trzonami oraz dziobami. Ich ramiona są chropowate, co zapobiega ślizganiu się kleszczy i gwarantuje stabilny chwyt. Sprzyjają temu także dodatkowe ząbki, w które są wyposażone końcówki kleszczy. Ponadto warto wiedzieć, że są to instrumenty wielokrotnego użytku i można poddawać je dezynfekcji oraz sterylizować w autoklawie.

Więcej

KLESZCZE EKSTRAKCYJNE 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów