Kategorie

UPYCHADŁA

Upychadła – niezbędne w pracy weterynarza

Do lecznic weterynaryjnych coraz częściej zgłaszają się właściciele zwierząt mających różne problemy zdrowotne. Opiekunowie starają się dbać o każdy aspekt dotyczący zdrowia swoich czworonogów. Nie zawsze jednak zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej ich pupili. Właśnie ...

Upychadła – niezbędne w pracy weterynarza

Do lecznic weterynaryjnych coraz częściej zgłaszają się właściciele zwierząt mających różne problemy zdrowotne. Opiekunowie starają się dbać o każdy aspekt dotyczący zdrowia swoich czworonogów. Nie zawsze jednak zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej ich pupili. Właśnie dlatego w każdym gabinecie weterynaryjnym powinny znaleźć się podstawowe instrumenty stomatologiczne, które pozwolą specjaliście nie tylko zbadać kondycję zębów pacjenta, ale także wypełnić ewentualne ubytki. Niezbędne do tego są m.in. upychadła, które oferujemy w tej kategorii.

Upychadła – ergonomiczne narzędzia dla weterynarzy

W żadnym gabinecie weterynaryjnym – a szczególnie w miejscu, które specjalizuje się w stomatologii zwierząt – nie może zabraknąć profesjonalnych upychadeł. Są niezwykle przydatne podczas opracowywania wypełnień i ubytków zębowych. W tej kategorii zebraliśmy upychadła kulkowe, które świetnie sprawdzą się do upychania materiału wypełnieniowego w ubytku. Dostępne w naszym sklepie modele mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni – wygodny uchwyt zapewnia komfort pracy.

Precyzyjne instrumenty od renomowanych producentów

Prezentowane przez nas w tej kategorii narzędzia stomatologiczne wykonano z wysokiej jakości stali chirurgicznej, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla czworonożnych pacjentów, jak i operującego nimi specjalisty. Warto zwrócić uwagę na wykończenie upychadeł – zostały pokryte czarną powłoką ceramiczną, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie instrumentu. Całość jest trwała i odporna na uszkodzenia, a dodatkowa powłoka eliminuje refleks świetlny. Narzędzia nadają się do wielokrotnego użytku – nie ulegają korozji i mogą być dezynfekowane, a także sterylizowane. Dostępne w tej kategorii upychadła nie powodują nadwrażliwości i uczuleń.

Więcej

UPYCHADŁA 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów