ŁYŻECZKI ZĘBODOŁOWE

ŁYŻECZKI ZĘBODOŁOWE

Wysokiej jakości łyżeczki zębodołowe i kostne dla weterynarzy

W chirurgii i stomatologii weterynaryjnej potrzebnych jest dużo specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Skalpele, dłuta, igły...

Wysokiej jakości łyżeczki zębodołowe i kostne dla weterynarzy

W chirurgii i stomatologii weterynaryjnej potrzebnych jest dużo specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Skalpele, dłuta, igły i haki nie zawsze okazują się wystarczające. Bardzo przydatnymi instrumentami są również łyżeczki zębodołowe i kostne. Te drugie służą do dokładnego oczyszczenia rany oraz usunięcia martwej tkanki. Z kolei łyżeczki zębodołowe wykorzystuje się głównie do oczyszczania zębodołów po ekstrakcji zębów. Łyżeczki można stosować również do łyżeczkowania zmian zapalnych, a także oczyszczania zębiny z próchnicy. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są wysokiej jakości łyżeczki zębodołowe i kostne do użytku weterynaryjnego. Większość oferowanych przez nas łyżeczek jest dwustronna, co znacznie ułatwia pracę. Wykonane zostały z niezwykle wytrzymałej nierdzewnej stali chirurgicznej, odpornej zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i różne środki chemiczne. Są to narzędzia wielokrotnego użytku, które z powodzeniem można poddać dezynfekcji i sterylizacji.

Szeroki wybór łyżeczek weterynaryjnych

W naszej ofercie dostępne są łyżeczki zębodołowe i kostne o różnych wymiarach. W związku z tym bez problemu dopasujesz instrument do gatunku zwierzęcia i rodzaju wykonywanej operacji. Niektóre łyżeczki zębodołowe mają specjalne oczko do ziarniny. Warto wiedzieć, że nie brakuje łyżeczek zarówno z okrągłymi, jak i owalnymi końcówkami. Co istotne, możesz wybierać wśród łyżeczek prostych oraz zakrzywionych. Część z nich ma także specjalne ząbkowanie. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się również ergonomicznymi i antypoślizgowymi uchwytami. Dzięki nim możliwe jest zachowanie wysokiej precyzji i bezpieczeństwa w trakcie wykonywanego weterynaryjnego zabiegu. Ważne jest również to, iż są one objęte gwarancją oraz ubezpieczeniem.

Czytaj więcej

Aktywne filtry