ZGŁĘBNIKI

Zgłębniki stomatologiczne – podstawowe narzędzia diagnostyczne w weterynarii

Diagnostyka medyczna u zwierząt – tak samo, jak u ludzi – jest kluczowa. Właśnie dlatego podczas każdej...

Zgłębniki stomatologiczne – podstawowe narzędzia diagnostyczne w weterynarii

Diagnostyka medyczna u zwierząt – tak samo, jak u ludzi – jest kluczowa. Właśnie dlatego podczas każdej wizyty w lecznicy należy sprawdzić stan uzębienia czworonożnego pacjenta. Rutynowe, regularne badanie może uchronić zwierzę przed bólem i o wiele bardziej skomplikowanym zabiegiem w przyszłości. Badanie diagnostyczne jamy ustnej należy wykonać przy pomocy odpowiednich instrumentów stomatologicznych. W związku z tym każdy gabinet powinien być wyposażony w zgłębniki endodontyczne, które prezentujemy w tym dziale.

Jakość zapewniająca komfort pracy

Zgłębniki, które umieściliśmy w tej kategorii, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dzięki wykorzystaniu stali chirurgicznej. To oznacza, że narzędzia są całkowicie bezpieczne zarówno dla specjalisty, jak i dla czworonożnego pacjenta. Instrumenty są odporne na korozję i starcia, co sprawia, że mogą służyć w dobrej kondycji długi czas. Dostępne w naszej ofercie zgłębniki stomatologiczne pochodzą od zaufanych, cenionych wśród innych specjalistów producentów – wyroby spełniają wszystkie niezbędne normy jakości, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Szeroki wybór niezawodnych zgłębników stomatologicznych

Dostępne w naszym sklepie zgłębniki to podstawowe narzędzia wykorzystywane w diagnostyce stomatologicznej. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie weterynarzowi sprawdzenia stanu ubytków zębowych. Każdy instrument jest zbudowany z ostrej końcówki i solidnej, ergonomicznej rękojeści, dzięki której specjalista może skontrolować także szczelność i wytrzymałość ewentualnych wypełnień. W ofercie przygotowaliśmy różne, nieco inaczej zakończone modele, które bez trudu można dopasować do pacjenta i własnych potrzeb. Co więcej, udostępniamy zarówno jedno-, jak i dwustronne narzędzia – w lecznicy warto mieć oba typy.

Czytaj więcej

Aktywne filtry