RASPATORY - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Niezawodne raspatory weterynaryjne

Praca stomatologa weterynaryjnego wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi do jamy ustnej, takich jak np. raspatory dentystyczne. Jak wiadomo, wszystkie zabiegi wykonywane w jamie ustnej zwierząt są niezwykle trudne. Wymagają one przede wszystkim dużej uwagi, precyzji i wprawy. Bez wątpienia warto zaopatrzyć się w narzędzia najwyższej jakości, dostosowane zarówno do rodzaju zabiegu, jak i gatunku operowanego zwierzęcia. Dzięki temu unikniesz tragicznych w skutkach błędów i zwiększysz komfort swojej pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wytrzymałe i niezawodne raspatory stomatologiczne. Pozwolą Ci one sprawnie odseparować okostną od kości. Możesz zastosować je m.in. podczas osteotomii bocznej.

Raspatory do gabinetu weterynaryjnego

Oferowane przez nas weterynaryjne raspatory stomatologiczne są niezwykle funkcjonalne i proste w użyciu. W naszym sklepie możesz wybierać między różnymi rodzajami, wymiarami i kształtami. Znajdziesz u nas m.in. praktyczne narzędzia dwustronne. Większość raspatorów ma kilka mm szerokości, a ich długość mieści się w przedziale 14-18 cm. Z pewnością wiesz, że odpowiednie wymiary znacząco wpływają na precyzję i wygodę użytkowania.

Oferowane przez nas raspatory wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrym wyprofilowaniem. Mają one antypoślizgowe, ergonomiczne rączki, które ułatwiają posługiwanie się narzędziem w trakcie operacji. Dostępne są zarówno raspatory ostro-tępe, jak i ostro-ostre. Wyposażysz się tu także w raspator jednostronny lub specjalny model z łopatką, która umożliwia odchylanie płatów śluzówki. Ponadto niektóre instrumenty pokryte są czarną powłoką ceramiczną, eliminującą utrudniające pracę refleksy świetlne. Wszystkie narzędzia są wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej, przeznaczonej do wielokrotnego użytku.