UCHWYTY I LUSTERKA

UCHWYTY I LUSTERKA

Uchwyty i lusterka stomatologiczne – obowiązkowe wyposażenie lecznicy weterynaryjnej

Gabinety weterynaryjne muszą być wszechstronne. Opiekunowie czworonogów często zgłaszają się do...

Uchwyty i lusterka stomatologiczne – obowiązkowe wyposażenie lecznicy weterynaryjnej

Gabinety weterynaryjne muszą być wszechstronne. Opiekunowie czworonogów często zgłaszają się do lekarzy weterynarii w celu zaszczepienia pupila czy drobnej konsultacji, ale nierzadko także z poważniejszymi problemami. Warto więc zwrócić uwagę na to, by wyposażenie lecznicy było – w miarę możliwości – uniwersalne. Nie powinno zabraknąć w nim podstawowych instrumentów stomatologicznych, do których zaliczyć można m.in. uchwyty i lusterka – prezentujemy je w tym dziale.

Niezawodne uchwyty i lusterka dopasowane do potrzeb

Dostępne w naszej ofercie lusterka i uchwyty są zróżnicowane pod względem wymiarów i właściwości. Lecznicę weterynaryjną odwiedzają różni, czworonożni pacjenci. Właśnie dlatego warto mieć zawsze na stanie co najmniej kilka lusterek, aby móc dopasować je do konkretnego przypadku. W tej kategorii zebraliśmy różnorodne modele, które można bez trudu dostosować do swojego stylu pracy. Proponujemy zarówno klasyczne, jak i powiększające lusterka, zapewniające ostre odbicie, co pozwala dostrzec nawet drobne detale. Dużym atutem prezentowanych przez nas modeli jest to, że nie męczą wzroku podczas codziennej pracy.

Wybitna jakość gwarantowana przez renomowanego producenta

Wybrane do gabinetu weterynaryjnego instrumenty stomatologiczne muszą wyróżniać się trwałością i solidnością. Właśnie dlatego warto wybierać narzędzia renomowanych producentów. W tej kategorii proponujemy uchwyty i lusterka marki Hahnenkratt, które cieszą się dużym uznaniem wśród weterynarzy. Zostały wykonane ze świetnych gatunkowo tworzyw, dzięki czemu z pewnością poradzą sobie z intensywną eksploatacją. Nasze produkty są ergonomiczne, co wpływa na komfort pracy specjalisty i jakość wykonanego zabiegu. Co więcej, charakteryzują się znakomitą odpornością na działanie kwasów i łatwo utrzymać je w czystości.

Czytaj więcej

Aktywne filtry