KLESZCZE DO ODŁAMKÓW I KORZENI - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wytrzymałe kleszcze weterynaryjne do odłamków i korzeni

Stomatologia weterynaryjna jest dość skomplikowaną dziedziną medycyny. Bardzo ważne jest tu przede wszystkim doświadczenie i duża precyzja. W związku z tym warto korzystać wyłącznie ze sprawdzonych, profesjonalnych narzędzi. W Twoim gabinecie nie może zabraknąć takich przyrządów, jak kleszcze do usuwania odłamków i korzeni. Z pewnością wiesz, że są to specjalne kleszcze, które umożliwiają nawet ekstrakcję złamanych fragmentów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości kleszcze do odłamków i korzeni wyprodukowane przez doświadczoną renomowaną markę Orimed. Co ważne, wszystkie te narzędzia objęte są aż dwuletnią gwarancją i dodatkowo rocznym ubezpieczeniem. Ich jakość potwierdzają zaś liczne certyfikaty, m.in. ISO.

Kleszcze do odłamków i korzeni – niezbędne w Twoim gabinecie

Kleszcze marki Orimed to wytrzymałe narzędzia, które warto zakupić do swojego gabinetu weterynaryjnego. Zostały one wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Warto wiedzieć, że wyróżnia je bardzo dobre dopasowanie do kształtu korzeni zębów, dzięki czemu można przeprowadzić niezwykle sprawną i bezpieczną ekstrakcję. Co więcej, są one naprawdę wygodne w użytkowaniu. Ergonomiczne rączki zapewniają pewne prowadzenie narzędzia i stabilny chwyt. Dzięki tym kleszczom wykonasz zabieg bardzo precyzyjnie i bez niepotrzebnego stresu.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste, jak i wygięte modele. Dostępne są kleszcze o różnej długości, a także odmiennym kącie nachylenia końcówek, np. 90 lub 45 stopni.  Wybór zależy przede wszystkim od rodzaju wykonywanego zabiegu oraz gatunku zwierzęcia poddawanego ekstrakcji korzenia lub zęba. Bez wątpienia warto posiadać w swoim gabinecie więcej niż tylko jeden model kleszczy do korzeni i odłamków.