Ortopedia

Ortopedia – podstawowe narzędzia weterynaryjne

Coraz więcej osób decyduje się na przygarnięcie czworonoga. Nie da się ukryć, że psy i koty są obecnie traktowane jak członkowie rodziny....

Ortopedia – podstawowe narzędzia weterynaryjne

Coraz więcej osób decyduje się na przygarnięcie czworonoga. Nie da się ukryć, że psy i koty są obecnie traktowane jak członkowie rodziny. Opiekunowie poświęcają im mnóstwo uwagi, czasu i pieniędzy. Posiadanie zwierzaka wiąże się jednak nie tylko z zakupem karmy i akcesoriów, ale także z regularnymi wizytami u weterynarza. Nierzadko czworonożni towarzysze cierpią z powodu schorzeń narządów ruchu. Ortopedia to specjalizacja Twojego gabinetu? W takim razie zatrzymaj się w tej kategorii. Przygotowaliśmy w niej szeroki wybór narzędzi, dzięki którym z powodzeniem wykonasz podstawowe zabiegi.

Ortopedia weterynaryjna – szeroki wybór instrumentów dla specjalistów

Ortopedia to dział weterynarii zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości oraz wad wrodzonych narządu ruchu. Specjalizacja ta jest ściśle związana z urazami, wypadkami czy kontuzjami. Nierzadko ortopedzi rozpoznają też patologie w obrębie mięśni czy układu nerwowego. Poza badaniami diagnostycznymi lekarze weterynarii zajmują się dobieraniem metod leczenia do potrzeb pacjenta. Te z kolei mogą objąć też rozmaite zabiegi. Specjaliści wykorzystują podczas nich szereg instrumentów medycznych. Zebraliśmy je w tej kategorii. Przygotowaliśmy bogatą ofertę odgryzaczy kostnych, kościotrzymaczy, kleszczy i rozwieraczy, które bez wątpienia powinny znaleźć się w Twoim gabinecie.

Funkcjonalne instrumenty weterynaryjne do zadań specjalnych

W tej kategorii przygotowaliśmy specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają wykonywanie różnych zabiegów. Znajdziesz tu m.in. kleszcze do cięcia kości, czyli niezbędny instrument w procedurach ortopedycznych. Proponujemy też kleszcze do drutów i do pobierania wycinków – zdecydowanie powinny znaleźć się w każdej klinice zajmującej się zabiegami ortopedycznymi. Operacje obejmujące zespolenie odłamów kości i ich prawidłowe położenie muszą być realizowane przy pomocy kościotrzymaczy, które także umieściliśmy w tej kategorii.

Precyzyjne narzędzia do ortopedii weterynaryjnej dopasowane do potrzeb specjalistów

Przyrządy stosowane w zabiegach ortopedycznych muszą być niezawodne i idealnie dopasowane do charakteru procedury medycznej. Wiele z dostępnych w tej kategorii instrumentów przyda się zarówno do ogólnych, jak i specjalistycznych operacji ortopedycznych. Ich ergonomiczna budowa zapewnia lekarzowi precyzję działania, co niewątpliwie wpływa na rezultat procedury. Nasze narzędzia są wytrzymałe i mocne, co gwarantuje ich skuteczność.

Ponadprzeciętna jakość i komfort pracy

Dostępne w naszej ofercie narzędzia ortopedyczne pochodzą od renomowanych producentów. Zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, co zapewnia ich ponadprzeciętną jakość. Nie mamy wątpliwości, że prezentowane przez nas instrumenty pomogą Ci wykonywać rozmaite zabiegi ortopedyczne. Przyrządy są ergonomiczne i solidne. Zapewniają wygodę podczas zabiegów i są całkowicie bezpieczne dla czworonożnych pacjentów. Prawidłowo użytkowane mogą służyć w doskonałej kondycji długi czas.

Czytaj więcej

Aktywne filtry