Wybielanie Domowe

Wybielanie domowe zębów - przydatne preparaty

Niemal każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Zęby niestety często mają tendencję do przebarwień, co potęguje np. niewłaściwa dieta lub...

Wybielanie domowe zębów - przydatne preparaty

Niemal każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Zęby niestety często mają tendencję do przebarwień, co potęguje np. niewłaściwa dieta lub palenie papierosów. Na szczęście dzięki produktom do wybielania zębów można pozbyć się problemu, nawet nie wychodząc z domu. Środki do wybielania marki Opalescence są całkowicie bezpieczne, a ich jakość potwierdzona jest międzynarodowymi atestami i certyfikatami.

Zestaw do wybielania Opalescence GO

Zestaw Opalescence GO Patient KIT 6% umożliwia podstawowe wybielanie zębów bez konieczności wykonywania modeli, wycisków i prac laboratoryjnych. Może on także stanowić doskonałe uzupełnienie zabiegu wybielającego. Zestaw składa się z nakładek wybielających UltraFit oraz żelu z potasem i fluorem. Nowoczesne nakładki idealnie dopasowują się do uzębienia i mają zasięg od zęba do zęba trzonowego. Zapewnia to styczność żelu z jak największą powierzchnią zębów. Żel Opalescence przyczynia się dodatkowo do zmniejszenia nadwrażliwości zębów, zniwelowania próchnicy i wzmocnienia szkliwa. Opakowanie zawiera 10 jednorazowych nakładek z żelem.

Pasty wybielające

Do delikatnego wybielania zębów idealnie nadaje się pasta Opalescence, która dodatkowo usuwa osad i ogranicza powstawanie próchnicy. Pasta ma przyjemny miętowy smak i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ponadto zmniejsza ścieralność i niszczenie szkliwa.

Strzykawki Opalescence

Bardzo skutecznymi produktami do wybielania zębów są preparaty żelowe w strzykawkach do nakładkowego zastosowania w nocy. Występują one w różnych wariantach stężenia czynnych substancji. Oprócz potasu i fluoru zawierają także nadtlenek karbamidu. Produkty te oprócz wybielania zapobiegają odwodnieniu zębów, zmniejszają nadwrażliwość, przyczyniają się do remineralizacji szkliwa. Rozjaśnienie zębów można zauważyć już po pierwszym użyciu.

Czytaj więcej

Aktywne filtry