Wybielanie Gabinetowe

Wybielanie gabinetowe zębów - niezbędne środki

Domowe sposoby nie zawsze okazują się wystarczające, aby skutecznie wybielić zęby. Niezbędne wówczas jest ich rozjaśnianie w gabinecie...

Wybielanie gabinetowe zębów - niezbędne środki

Domowe sposoby nie zawsze okazują się wystarczające, aby skutecznie wybielić zęby. Niezbędne wówczas jest ich rozjaśnianie w gabinecie stomatologicznym. Obecnie dostępnych jest wiele wysokiej jakości produktów, które umożliwiają dentystom bezpieczne i sprawne wybielanie. Szczególnie polecany jest system Pola professional, który bazuje na nadtlenku wodoru i umożliwia skuteczne rozjaśnianie zębów po zabiegach endodontycznych. Zestawy te zawierają także specjalny żel osłaniający.

Strzykawki Opalescence

Szerokie zastosowanie mają strzykawki do wybielania Opalescence. Dostępne są różne warianty produktu, np. Endo, który sprawdza się w rozjaśnianiu martwych zębów. Jest to opcja pozwalająca uniknąć agresywnego wybielania. Natomiast do standardowego rozjaśniania polecane są strzykawki Opalescence Boost, które bezpiecznie i skutecznie odbarwiają tkankę zębową.

Zestawy do wybielania Opalescence Boost

Doskonałym rozwiązaniem dla stomatologów jest zakup zestawu Opalescence Boost z 40-procentowym stężeniem perhydrolu. Z jego pomocą można skutecznie wybielić zęby pacjenta podczas jednej wizyty i bez używania nakładek. Opakowanie zawiera różne końcówki do wybielania, strzykawkę OpalDam, 2 strzykawki Opalescence Boost oraz IsoBlock.

Pasty do abrazji chemicznej i mechanicznej

Świetne efekty przynosi zastosowanie specjalnej pasty do abrazji chemicznej i mechanicznej Opalustre. Przynosi ona widoczne rezultaty już po pierwszym użyciu. Szczególnie polecana jest do minimalizowania odwapnień szkliwa. Skutecznie usuwa białe i brązowe plamy, a ponadto pomaga nieinwazyjnie leczyć fluorozę. Pasta zawiera kwas chlorowodorowy i drobinki węgliku krzemu, co umożliwia jednoczesną abrazję mechaniczną i chemiczną. Jest to delikatny preparat, który nie uszkadza szkliwa. Warto zastosować pastę razem z gumkami polerskimi OpalCup.

Czytaj więcej

Aktywne filtry