Duży wybór niezawodnych pęset stomatologicznych - Molarr

Pęsety

Pęsety stomatologiczne – instrumenty o szerokim zastosowaniu

Pęsety należą do podstawowego wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Stosuje się je podczas różnego rodzaju zabiegów. W...

Pęsety stomatologiczne – instrumenty o szerokim zastosowaniu

Pęsety należą do podstawowego wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Stosuje się je podczas różnego rodzaju zabiegów. W naszej ofercie dostępne są zarówno pęsety anatomiczne, jak i chirurgiczne, które przydają się do wprowadzania ligniny, waty, ale także do chwytania tkanek twardych. Przygotowaliśmy też instrumenty przydatne do usuwania odłamków kostnych czy pobierania wycinków. Warto wybrać do gabinetu co najmniej kilka modeli o różnych końcówkach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz odpowiednią pęsetę do charakteru zabiegu.

Trwałe i niezawodne pęsety stomatologiczne

Oferowane przez nas instrumenty zostały wykonane przy użyciu innowacyjnych technologii produkcyjnych. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje wytrzymałość i ponadprzeciętną trwałość. Dostępne w tej kategorii pęsety są też wygodne w użyciu, co wpływa na komfort realizowania zabiegu zarówno dla specjalisty, jak i dla pacjenta. Narzędzia te idealnie nadają się do dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry