Kategorie

Nożyczki

Nożyczki stomatologiczne – narzędzia o szerokim zastosowaniu

W Twoim gabinecie nie może zabraknąć podstawowych instrumentów stomatologicznych, takich jak nożyczki. Najlepiej zadbaj o to, by w wyposażeniu Twojej praktyki znalazło się kilka ich rodzajów. W tej kategorii umieściliśmy instrumenty służące do cięcia i preparowania tkanek, szwów, mater...

Nożyczki stomatologiczne – narzędzia o szerokim zastosowaniu

W Twoim gabinecie nie może zabraknąć podstawowych instrumentów stomatologicznych, takich jak nożyczki. Najlepiej zadbaj o to, by w wyposażeniu Twojej praktyki znalazło się kilka ich rodzajów. W tej kategorii umieściliśmy instrumenty służące do cięcia i preparowania tkanek, szwów, materiałów opatrunkowych, a nawet drutów. Różne typy ostrzy pozwolą Ci dopasować odpowiednie nożyczki do wykonywanego zadania.

Wytrzymałe i precyzyjne nożyczki stomatologiczne

Prezentowane przez nas nożyczki zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów – proponujemy m.in. narzędzia utwardzane węglikiem spiekanym. Wysoka jakość pozwala na swobodną sterylizację i dezynfekcję instrumentów. Nożyczki wygodnie układają się w dłoni i zapewniają precyzyjne cięcie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda przeprowadzona nimi procedura będzie bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i pacjenta. W naszej ofercie znajdziesz nożyczki renomowanych producentów, takich jak Orimed czy Polydent – to gwarancja niezawodności i długiej żywotności.

Więcej

Nożyczki 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów