Kategorie

Karpule

Karpule – niezbędne przyrządy stomatologiczne

Większość zabiegów stomatologicznych musi rozpocząć się od podania znieczulenia. To gwarancja komfortu nie tylko dla pacjenta, ale także dla specjalisty. Najczęściej stosuje się znieczulenie nasiękowe, które polega na wstrzyknięciu leku do wybranego obszaru jamy ustnej. Celem jest zatrzymanie odczuwa...

Karpule – niezbędne przyrządy stomatologiczne

Większość zabiegów stomatologicznych musi rozpocząć się od podania znieczulenia. To gwarancja komfortu nie tylko dla pacjenta, ale także dla specjalisty. Najczęściej stosuje się znieczulenie nasiękowe, które polega na wstrzyknięciu leku do wybranego obszaru jamy ustnej. Celem jest zatrzymanie odczuwania bólu, który jest nieodłączną częścią wielu zabiegów. Przydatne do aplikacji środka znieczulającego są karpule, które zebraliśmy w tej kategorii.

Karpule – ergonomiczny kształt gwarancją wygody

Karpule stomatologiczne są wyposażone w specjalny gwint metryczny, który służy do mocowania igły. Znajdują się też w nich miejsca, w których można umieścić ampułkę. Przyrządy, które zebraliśmy w tej kategorii, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie specjalistów – powierzchnia karpuli jest matowa, dzięki czemu ryzyko niepożądanych odbić światła niemal nie istnieje. Strzykawki wykonano z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zostaną z Tobą na długi czas.

Więcej

Karpule 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów