Igłotrzymacze

Profesjonalne igłotrzymacze – niezbędne przyrządy w gabinecie stomatologicznym

Lekarz dentysta używa w codziennej pracy szeregu narzędzi i instrumentów. Wiele z nich przydaje się podczas zabiegów. Jednym z...

Profesjonalne igłotrzymacze – niezbędne przyrządy w gabinecie stomatologicznym

Lekarz dentysta używa w codziennej pracy szeregu narzędzi i instrumentów. Wiele z nich przydaje się podczas zabiegów. Jednym z podstawowych jest imadło chirurgiczne, czyli igłotrzymacz. Przyrząd ten służy do utrzymania igły podczas zabiegu. Specjaliści korzystają z niego m.in. do wiązania końcówek nici. W tej kategorii zebraliśmy najczęściej używane igłotrzymacze, czyli Mathieu i Hegara. Instrumenty te muszą być dopasowane do rodzaju nici i opracowywanych tkanek – właśnie dlatego oferujemy różne kształty i rozmiary.

Najwyższa jakość igłotrzymaczy chirurgicznych

W tej kategorii przygotowaliśmy ergonomiczne igłotrzymacze, które zapewnią specjaliście komfort podczas zabiegu. Instrumenty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują funkcjonalność, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w naszej ofercie narzędzia przeznaczone są do wielokrotnego użytku – można je dezynfekować i sterylizować, co zapewnia im długą żywotność.

Czytaj więcej

Aktywne filtry