Pęsety - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Wysokiej jakości pęsety chirurgiczne

Podstawowym wyposażeniem chirurgów weterynaryjnych są m.in. wysokiej jakości pęsety, które umożliwiają komfortowe wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych zabiegów. Pęsety świetnie sprawdzają się w trakcie pracy z delikatnymi tkankami i małymi elementami. Zapewniają one stabilny i mocny chwyt.  W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju pęsety weterynaryjne renomowanych marek. Są one bardzo wygodne w użyciu, a co istotne, nie męczą rąk. Pęsety wyprodukowano z nierdzewnej stali chirurgicznej odpornej na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Narzędzia objęte są dwuletnią gwarancją i rocznym ubezpieczeniem. Ponadto posiadają one certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.

Szeroki wybór pęset chirurgicznych

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są pęsety weterynaryjne o różnych rozmiarach. Znajdziesz u nas także pęsety z domieszkami wytrzymałych materiałów, np. narzędzia z nasypem diamentowym, tytanowe, z powłoką ceramiczną eliminującą refleksy lub z wkładką utwardzaną węglikiem spiekanym. Ponadto nie brakuje różnych kształtów pęset. W naszym sklepie dostępne są zarówno uniwersalne pęsety proste, jak i te wygięte, przeznaczone do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się w wytrzymałe pęsety typowo zabiegowe, oczne, anatomiczne albo z ząbkiem gwarantującym stabilny chwyt.

Niezawodne miarki implantologiczne

Do pomiaru grubości wyrostka zębodołowego albo innych struktur w jamie ustnej zwierzęcia przyda się miarka implantologiczna. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne miarki Castroviejo wielokrotnego użytku. Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu, a co najważniejsze, umożliwiają zablokowanie uzyskanego pomiaru. Narzędzia te z powodzeniem możesz dezynfekować i poddawać sterylizacji w autoklawie.