Pęsety

Wysokiej jakości pęsety chirurgiczne

Podstawowym wyposażeniem chirurgów weterynaryjnych są m.in. wysokiej jakości pęsety, które umożliwiają komfortowe wykonywanie nawet najbardziej...

Wysokiej jakości pęsety chirurgiczne

Podstawowym wyposażeniem chirurgów weterynaryjnych są m.in. wysokiej jakości pęsety, które umożliwiają komfortowe wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych zabiegów. Pęsety świetnie sprawdzają się w trakcie pracy z delikatnymi tkankami i małymi elementami. Zapewniają one stabilny i mocny chwyt.  W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju pęsety weterynaryjne renomowanych marek. Są one bardzo wygodne w użyciu, a co istotne, nie męczą rąk. Pęsety wyprodukowano z nierdzewnej stali chirurgicznej odpornej na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Narzędzia objęte są dwuletnią gwarancją i rocznym ubezpieczeniem. Ponadto posiadają one certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.

Szeroki wybór pęset chirurgicznych

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są pęsety weterynaryjne o różnych rozmiarach. Znajdziesz u nas także pęsety z domieszkami wytrzymałych materiałów, np. narzędzia z nasypem diamentowym, tytanowe, z powłoką ceramiczną eliminującą refleksy lub z wkładką utwardzaną węglikiem spiekanym. Ponadto nie brakuje różnych kształtów pęset. W naszym sklepie dostępne są zarówno uniwersalne pęsety proste, jak i te wygięte, przeznaczone do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się w wytrzymałe pęsety typowo zabiegowe, oczne, anatomiczne albo z ząbkiem gwarantującym stabilny chwyt.

Niezawodne miarki implantologiczne

Do pomiaru grubości wyrostka zębodołowego albo innych struktur w jamie ustnej zwierzęcia przyda się miarka implantologiczna. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne miarki Castroviejo wielokrotnego użytku. Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu, a co najważniejsze, umożliwiają zablokowanie uzyskanego pomiaru. Narzędzia te z powodzeniem możesz dezynfekować i poddawać sterylizacji w autoklawie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry