Kategorie

Łyżeczki kostne

Wysokiej jakości łyżeczki kostne do gabinetu weterynaryjnego

W gabinecie weterynaryjnym potrzebnych jest wiele urządzeń i narzędzi chirurgicznych. Wbrew pozorom nie wystarczy tylko skalpel, igła i hak. Niezwykle przydatnymi instrumentami są łyżeczki kostne, które umożliwiają skuteczne usunięcie martwej tkanki, a także dokładne oczyszczenie jamy ...

Wysokiej jakości łyżeczki kostne do gabinetu weterynaryjnego

W gabinecie weterynaryjnym potrzebnych jest wiele urządzeń i narzędzi chirurgicznych. Wbrew pozorom nie wystarczy tylko skalpel, igła i hak. Niezwykle przydatnymi instrumentami są łyżeczki kostne, które umożliwiają skuteczne usunięcie martwej tkanki, a także dokładne oczyszczenie jamy rany. Z powodzeniem można wykorzystywać je również w stomatologii weterynaryjnej jako łyżeczki zębodołowe. Służą one wówczas przede wszystkim do oczyszczenia zębodołu po ekstrakcji zęba. Używa się ich także do łyżeczkowania zmian zapalnych (również w dermatologii) i usuwania próchnicy z zębiny. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości łyżeczki kostne do Twojego gabinetu weterynaryjnego. Wszystkie wyposażone są w dwie końcówki o ostrych krawędziach, co znacznie usprawnia pracę. Wykonane zostały z wytrzymałej nierdzewnej stali chirurgicznej, odpornej na różne środki chemiczne. Z powodzeniem można poddać je dezynfekcji oraz sterylizacji i użyć ponownie.

Różne rodzaje łyżeczek kostnych weterynaryjnych

W naszej ofercie nie brakuje łyżeczek kostnych o różnych wymiarach, dzięki czemu dopasujesz instrument do rodzaju wykonywanego zabiegu oraz gatunku i wielkości zwierzęcia. Warto wiedzieć, że niektóre pokryte są dodatkowo czarną powłoką ceramiczną, która eliminuje uciążliwe w trakcie operacji refleksy świetlne. Jest ona ponadto doskonałym wzmocnieniem stali chirurgicznej. Dostępne są także łyżeczki pokryte wytrzymałym tytanem. Co więcej, do wyboru masz zarówno łyżeczki proste, jak i zakrzywione. Niektóre mają też specjalne ząbkowanie. Oferowane przez nas produkty wyróżniają również ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, zapewniające wysoką precyzję oraz bezpieczeństwo w trakcie wykonywanego zabiegu weterynaryjnego.

Więcej

Łyżeczki kostne 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów