Haki

Precyzyjne haki chirurgiczne weterynaryjne

W chirurgii weterynaryjnej niezwykle ważne są nie tylko umiejętności lekarza, ale także precyzja i dobór wysokiej jakości narzędzi. W ofercie...

Precyzyjne haki chirurgiczne weterynaryjne

W chirurgii weterynaryjnej niezwykle ważne są nie tylko umiejętności lekarza, ale także precyzja i dobór wysokiej jakości narzędzi. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz haki chirurgiczne renomowanych marek, które są niezbędne podczas wielu zabiegów i operacji. Dostępne są zarówno ostre, jak i tępe modele. Dzięki nim sprawnie odsuniesz struktury anatomiczne podczas zabiegu. Zapewni to doskonałą widoczność pola operacyjnego. Ponadto haki chirurgiczne pomagają podtrzymać i ochronić tkanki.

Warto wiedzieć, że oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Są one całkowicie odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Nasze haki chirurgiczne mają ergonomiczny kształt, gwarantujący dużą precyzję działania. Istotne jest również to, że można korzystać z nich wielokrotnie i poddawać je dezynfekcji oraz sterylizacji. Wszystkie produkty objęte są gwarancją i ubezpieczeniem oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Haki brzuszne do zadań specjalnych

Haki brzuszne są rodzajem narzędzi chirurgicznych wykorzystywanych w weterynarii, które są używane przede wszystkim w zabiegach na narządach wewnętrznych, takich jak wątroba, śledziona, czy pęcherzyk żółciowy. Wykonuje się je z wysokiej jakości stali nierdzewnej i mają ostry, stosunkowo krępy kształt, który umożliwia weterynarzowi  precyzyjne prowadzenie.

Haki brzuszne bardzo często stosowane są w zabiegach mających na celu usunięcie guzów lub innych nieprawidłowości w rejonie narządów wewnętrznych. Mogą być również używane do przesuwania i napinania narządów, aby umożliwić weterynarzowi lepszy dostęp do obszaru operacyjnego. W naszej ofercie znajdziesz haki brzuszne o różnych rozmiarach. Do zabiegów na wątrobie wybierz szersze narzędzia, z kolei do śledziony przydadzą się cienkie haki.

Czytaj więcej

Aktywne filtry