Igłotrzymacze

Igłotrzymacze

Wysokiej jakości igłotrzymacze do gabinetu weterynaryjnego

Wiele zabiegów weterynaryjnych wymaga użycia igły i założenia szwów. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, bowiem wymaga...

Wysokiej jakości igłotrzymacze do gabinetu weterynaryjnego

Wiele zabiegów weterynaryjnych wymaga użycia igły i założenia szwów. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, bowiem wymaga ogromnej precyzji. Jeżeli często masz do czynienia ze zszywaniem tkanek, koniecznie wyposaż się w wygodne igłotrzymacze. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości igłotrzymacze weterynaryjne, zwane także imadłami chirurgicznymi. Za ich pomocą pewnie przytrzymasz igłę podczas zakładania szwów. Ponadto igłotrzymacze przydają się do sprawnego wiązania końcówek nici chirurgicznych. Stabilny chwyt niezwykle cienkich obiektów zapewniają drobne, rowkowane skośnie szczęki, w które wyposażono większość oferowanych przez nas kleszczyków.

Szeroki wybór igłotrzymaczy weterynaryjnych

W naszej ofercie nie brakuje igłotrzymaczy weterynaryjnych o różnych rozmiarach i kształtach. Warto posiadać w swoim gabinecie przynajmniej kilka modeli. Dostępne są zarówno proste, jak i wygięte oraz modyfikowane igłotrzymacze. Przydatne mogą być także instrumenty podwójnie wygięte. Narzędzia różnią się między sobą także kształtem rączki i twardością wkładki w części roboczej. Wiele igłotrzymaczy wyróżnia ergonomiczny uchwyt z głębokim antypoślizgowym żłobieniem, zapewniający niezwykle wygodny chwyt i stabilność w trakcie prowadzenia narzędzia. Istotne jest również to, że wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ponadto niektóre mają dodatkowo wkładkę z węglika spiekanego oraz czarną powłokę ceramiczną, która umożliwia komfortową i efektywną pracę np. pod mikroskopem. Jeśli natomiast zależy Ci na szczególnie wysokiej wytrzymałości instrumentów, zaopatrz się w oferowane przez nas igłotrzymacze tytanowe. Nie musisz obawiać się, że ulegną one wygięciu lub uszkodzą się pod wpływem kwasu albo wody królewskiej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry