Kleszczyki Jelitowe

Kleszczyki Jelitowe

Precyzyjne kleszczyki jelitowe weterynaryjne

W trakcie operacji dużym ułatwieniem dla chirurga weterynaryjnego są instrumenty służące do chwytania tkanek. W ofercie naszego sklepu...

Precyzyjne kleszczyki jelitowe weterynaryjne

W trakcie operacji dużym ułatwieniem dla chirurga weterynaryjnego są instrumenty służące do chwytania tkanek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości kleszczyki jelitowe renomowanych marek. Sprawdzą się one zarówno do przytrzymywania powięzi i mięśni, jak i żołądka oraz jelit. W zależności od Twojego zapotrzebowania możesz kupić proste lub wygięte modele. Są one różnej długości, a ponadto każde mają inne ząbki. W naszym asortymencie posiadamy także niezawodne klemy jelitowe do zaciskania tkanek. Warto sięgnąć po te narzędzia, ponieważ zagwarantują Ci komfortową, precyzyjną i bezpieczną pracę.

Wysokiej jakości kleszczyki jelitowe

W naszym sklepie znajdziesz kleszczyki jelitowe o różnych wymiarach. Wybór zależy przede wszystkim od gatunku i wielkości operowanego zwierzęcia, a także rodzaju zabiegu. Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas narzędzia są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu cechuje je odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i różnego rodzaju środki chemiczne. Istotne jest to, iż objęte są długą gwarancją oraz ubezpieczeniem. Ponadto posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Instrumenty te przeznaczone są do wielokrotnego użytku i bez problemu możesz poddać je procesowi sterylizacji.

Weterynaryjne kleszczyki jelitowe Babcock

W Twoim gabinecie nie powinno zabraknąć także kleszczy chirurgicznych typu Babcock, które umożliwiają przytrzymywanie jelit i innych tkanek w trakcie laparotomii zwiadowczej. Ten rodzaj kleszczyków wyróżnia się przede wszystkim trójkątnymi szczękami skierowanymi do środka, które gwarantują dobrą przyczepność do różnych tkanek. Poza tym umożliwiają one dobór odpowiedniej siły zacisku i zapewniają pewny chwyt nawet przez długi czas.

Czytaj więcej

Aktywne filtry