Akcesoria Protetyczne - Molarr Łódź

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 66 elementów

Akcesoria protetyczne i stomatologiczne niezbędne w każdym gabinecie

W gabinecie protetyka zazwyczaj znajduje się bardzo dużo różnego rodzaju narzędzi i urządzeń. Oprócz tych najbardziej popularnych narzędzi i przyrządów, np. frezarek, separatorów, filców, warto wyposażyć się w wysokiej jakości pomoce. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz funkcjonalne akcesoria protetyczne, które z pewnością często Ci się przydadzą. Dostępne są m.in. pierścienie odlewnicze w różnych rozmiarach, piny porcelanowe, pudełka, podstawki, czy też puszki do polimeryzacji. Niezbędne w Twojej pracy będą także oferowane przez nas płytki do rejestracji, ramki do podścieleń, siatki wzmacniające, łopatki do mieszania, grubościomierze, mandryle i brzeszczoty.

Praktyczny kolornik

Coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów. Stomatologom może znacznie pomóc kolornik 3D, który skupia się na takich parametrach jak jasność, nasycenie oraz odcień. Dzięki niemu można skutecznie planować i monitorować wybielanie. Kolorniki wspierają komunikację między stomatologiem a pacjentem i zwiększają szansę na pozytywny efekt wybielania.

System do wyznaczania osi zawiasowej

Praktycznym narzędziem jest także system do wyznaczania osi zawiasowej. Służy on do niezwykle dokładnej lokalizacji i zaznaczenia poszczególnych punktów osi zawiasowej. Zaleca się korzystanie z niego w trakcie stosowania terapii z użyciem szyny. Warto wiedzieć, iż umożliwia on uzyskanie pozycji CR/CO.

Wskaźniki estetyczne

W protetyce niezwykle ważna jest precyzja i estetyka. W związku z tym warto zaopatrzyć się w dokładne wskaźniki estetyczne, które umożliwiają dokonanie dokładnych pomiarów proporcji przyzębia i zębów. Kolorystyczne oznaczenia znacznie ułatwiają pracę. Co więcej, można z nich korzystać nawet w przypadku bardzo dużego stłoczenia zębów.